Meksikoje po 30 laipsnių karščio miestą užvertė 2 metrų sniego sluoksniu

753
Patinka? Duok Like!
lifter.com.ua

6 Meksikos miesto Gvadalacharos priemiesčio rajonai netikėtai atsidūrė po storu sniego ir ledo sluoksniu.

Oro temperatūra buvo 30 laipsnių, kai miestą netikėtai užklupo sniego audra su kruša.

Kai kuriose vietose šios dangos svoris siekė pusantro metro. Municipalinė valdžia ir civilinės gynybos pajėgos sunkiai išvalė gatves nuo storo ledo sluoksnio, o kai kurios tarnybos tęsė darbą ir naktį.

Vietinė valdžia taipogi pranešė apie nuvirtusius medžius ir potvynį. Apie nukentėjusius pranešimų nėra.

Apgadinta apie 200 namų ir daugybė automobilių. Chalisko  Valstijos gubernatorius Enrike Alfaro pavadino nutikimą neįtikėtinu.

„Aš tapau scenų, kurių anksčiau niekada nesu matęs, liudininku: daugiau nei metro aukščio kruša ir sniegas. O paskui mes klausiame, ar tikrai vyksta globalūs klimato pokyčiai!“- pasakė gubernatorius.

Gvadalachara – miestas su 5 milijonais gyventojų yra į šiaurę nuo Mechiko Chalisko valstijoje.

Pažiūrėkite, kas dėjosi mieste:

O jūs kada nors matėte sniegą per karščius?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353