Mažylė nuolat šypsojosi, tačiau pasirodė, kad tai yra retas genetinis susirgimas

591
Patinka? Duok Like!

Kai Vanesa pagimdė 3 vaiką, pastebėjo, kad mergaitė pastoviai šypsosi, net kai miega. Be to, išoriškai ji irgi skyrėsi nuo savo bendraamžių. Tuomet moteris kreipėsi į gydytojus pamaniusi, kad vaikas turi kažkokių sutrikimų, tačiau ji neturėjo jokių problemų.

Bet greitai paaiškėjo, kad pas mažylę yra širdies ūžesys, jai nustatė Viljamso sindromą. Dėl to jai yra protinis atsilikimas.

Visus mažylius su šia patologija skiria „elfo veidas“. Mažylės širdis buvo sustojusi du kartus, ir jai du kartus atliko operacijas.

Ema labai silpna ir jai visame kame reikia pagalbos. Jos artimieji nerimauja dėl jos ateities.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353