Mano potencialas didžiulis!

412
Patinka? Duok Like!

Bėgimas 6 ryto dešimt kilometrų – puiku! Atsikėliau, atsigavau po kontrastiniu dušu, užsitempiau bėgimo batelius ir pirmyn! Aš tai galiu! Ko jūs inkščiate – sunku, sunku! Bestuburiai! Susikaupti negalite. Ne taip, kaip aš.

Sporto salė tris kart per savaitę, traukimas ir krūvis – septyniasdešimt ? Lengvai! Su mano potencialu – galiu ir aštuoniasdešimt. O prie to dar žingsniavimas, oro joga, streičingas ir bačata ! Ko jūs akis išpūtėt? Jūs tiesiog nenorite būti sėkmingi, o aš noriu! Ir galiu!

Kasdien anglų, lenkų ir ispanų ? Tai išvis kaip du kart du. Aš su savo potencialu išvis poliglotas! Galiu mokytis bet kokių kalbų. Galiu kalbėti greitai ir laisvai!

Mano diena suplanuota minutėmis! Aš už pilną gyvenimą! Su mano potencialu! Viskas suplanuota! Nė minutės į šalį.

Knygų krūva metams, po knygą į dieną! Vebinarai, seminarai! Be šito sėkmingo gyvenimo nebus. O aš sėkminga. Jaučiu tai, žinau! Su mano potencialu kitaip negalima!

Aš galiu sveikai maitintis. Ką, tortų, majonezų rijikai, pavydite? Žinoma, jūs juk neturite tokio potencialo! O aš turiu! Aš galiu lengvai atsisakyti kenksmingo maisto ir maitintis tik salotų lapais, virta jautiena, be prieskonių, be druskos, galiu litrais gerti vandenį, nevalgyti po penkių, šešių, septynių! Ir galiu visai net nežiūrėti į duonos gaminius!

Aš galiu mokytis! Galiu užsiimti savęs tobulinimu. Kiekvieną dieną, kiekvieną valandą! Galiu užsibrėžti tikslus! Galiu uždirbti tiek, kiek noriu aš! Jūs raudate, jus graužia pavydas? Žinoma, juk jūs neturite tokio potencialo, o aš – turiu! Aš jį jaučiu kiekviena savo ląstele, kiekvienu raumenėliu ir kiekvienu žingsniu į priekį. Vasarą – su akvalangu, žiemą – su slidėmis, rudenį – oro balionu, pavasarį – parašiutu. Aš už dinamišką gyvenimą, pripildytą pojūčiais, laimės hormonais ir pasiekimais.

Aš galiu kelti sau pačius ambicingiausius tikslus, galiu kurti save tokia, kokia noriu. Aš turiu potencialo, aš žinau, aš jaučiu tai…sėdėdama ant sofos, žiūrėdama eilinį serialą. Ne, aš tai jaučiu, tikrai! Kažin, kas pastatė šalia dubenį su čipsais ir kodėl aš juos suvalgiau?

Ne, aš tikrai tikiu savo potencialu! Aš tikrai jį turiu! Kažkur giliai savyje…
Štai pabaigsiu žiūrėti serialą, atrasiu jį ir atsistosiu! Jaučiu, kaip atsistosiu ir padarysiu mankštą! 

atsistojau ! Štai, atsistojau, aš gi sakiau, kad turiu jį, aš viską galiu, jau penkis kartus pritūpiau! Dabar pasitreniruosiu, o ryt tikrai bėgsiu krosą. Man tai lengviau, nei lengva! Ir dešimt angliškų žodžių išmoksiu, kaip du kart du… Ką? Penktas sezonas jau išėjo? Penkiolika serijų? Blyn! Tuoj pažiūrėsiu ir tada pradėsiu! Pradėsiu naudotis savo potencialu. Aš jį tikrai turiu, aš jį jaučiu, suvokiu! 

– Ką? Į mišką nuvažiuoti pasivaikščioti? Visa kompanija važiuojate? Ne, aš namie, turiu reikalų…. 

Bet šiaip aš už dinamišką gyvenimą! Už pasiekimus ir judėjimą! Už didelius tikslus! Aš viską galiu! Tik kažkodėl nė velnio nedarau… O mano toks potencialas! Rytoj tikrai pradėsiu juo naudotis! [pasakiau sau tūkstantis keturiasdešimt pirmą kartą]….

© Vasilisa Savickaja

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353