Mano orkaitė net blizga! Kaip greitai ir pigiai išvalyti orkaitę priemone, kuri visada yra virtuvėje

19767
Patinka? Duok Like!

Dabar parduotuvėse galima nusipirkti bet kokią valomąją priemonę, todėl problemų su orkaitės valymu lyg ir neturėtų kilti. Bet viskas ne taip lengva, kaip norėtųsi.

Aš per ilgus metus pirkau įvairias priemones nuo pačių pigiausių iki pačių brangiausių. Kartais pigi priemonė būdavo geresnė už kainuojančią brangiai.

Tačiau nė viena jų nedavė tokio rezultato, kuris pateisintų išeikvotą laiką, jėgas ir pinigus. Kai kurios priemonės padėjo, tačiau sugadino orkaitės paviršius.

Kartą aš atsiverčiau moterišką žurnalą ir man į akis iškart krito straipsnis, kuriame buvo duotas vienos priemonės receptas.

Kadangi jame nebuvo nieko ypatingo, o reikalinga priemonė buvo mano namuose, nusprendžiau išbandyti sėkmę. Ši priemonė buvo paprastas ūkinis muilas.

Tereikės vos 50 g muilo, t. y. ketvirčio 200 g svorio gabalo. Jį reikia sutarkuoti.

Drožles suberkite į emaliuotą dubenėlį ir įpilkite šilto vandens. Išmaišykite.

Įkaitinkite orkaitę iki145 laipsnių ir įdėkite ten muilo tirpalą. Nustatykite 40-45 min laiką ir tegu veikia. Paskui išjunkite orkaitę ir tegu truputį ataušta.

Paimkite indų kempinėlę ir  nušveiskite orkaitės sieneles. Viskas greitai ir be vargo nusiplaus.

Jei yra atsparesnių nešvarumų, tai nušveiskite juos šiuo muilo tirpalu.

Puikus būdas, kuris susidoroja su bet kokiais riebalais.

Laiko jis reikalauja nedaug, o ūkinis muilas prieinamas visiems. Vieno gabalo užteks keliems kartams.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353