Mano mergina atidavė inkstą, kad išgelbėtų mano gyvybę, tačiau aš jos nebemyliu

3060
Patinka? Duok Like!

Vaikinas turi du variantus – ir abu juos laiko blogais. O trečio neduota…

32 metų vyras socialiniuose tinkluose aprašė sudėtingą situaciją, kurioje atsidūrė jis ir jo mergina.

Priežastis, dėl kurios jis nusprendė atskleisti savo problemą plačiajai visuomenei, yra ta, kad jam reikia gero patarimo. Jis mąsto apie tai, ar jis gali palikti savo merginą, ar jam būtina ją vesti, net jei jis jos nebemyli. Jie gyvena kartu daugiau nei 5 metus…

Tame nėra nieko neįprasto, kai vienas partnerių nustoja mylėjęs kitą. Tai nutinka daugeliui porų ir dažniausiai buvę įsimylėjėliai sąžiningai prisipažįsta, kad pradėtų gyventi iš naujo, atskirą gyvenimą vienas nuo kito.

Tačiau šis vaikinas atsidūrė sudėtingesnėje situacijoje. Juk jis nori išsiskirti ne šiaip su mergina, kurios nebemyli, o su žmogumi, kuriam skolingas gyvybę.

Prieš kurį laiką jam prasidėjo rimtos sveikatos problemos ir jis pajuto, kad šioje kovoje už gyvybę liko visiškai vienas.

Jam diagnozavo neišgydomą inkstų ligą, todėl jis buvo priverstas rinktis vieną iš dviejų variantų: arba pradėti dializės procedūras ( dirbtinis kraujo filtravimas, kai inkstai negali atlikti savo funkcijos),kas leistų jam tik trumpam pratęsti gyvenimą, arba atlikti inksto persodinimo operaciją.

Ir štai tuomet jo mergina, norėdama išgelbėti mylimojo gyvybę, nusprendė paaukoti jam savo inkstą.

Jei ne ji, jo jau nebebūtų tarp gyvųjų. Štai kodėl jis negali išsiskirti su ja.

Dabar jų santykiai išgyvena tikrą krizę. Jis nebemyli jos taip, kaip anksčiau. Iš tiesų jis nebejaučia nei meilės, nei prieraišumo. Jis nebejaučia, kad jie tinka vienas kitam. Tačiau jis vis dar jaučia didžiulį dėkingumo jausmą už tai, kad ji išgelbėjo jam gyvybę.

Jis žino, kad niekada negalės atsilyginti jai už tai, ką ji dėl jo padarė. Ir jis supranta, kad ji nusipelno ištikimybės ir atsidavimo.

Būtent todėl jis dabar atsidūrė kryžkelėje. Jis nesupranta, ar jo sprendimas išsiskirti yra teisingas po to, kai ji dovanojo jam gyvenimą. Tačiau taip pat jis neįsitikinęs, kad turi meluoti, likdamas santykiuose su žmogumi, kuriam nieko nejaučia.

Jis tikrai nežino, kurį iš šių variantų rinktis, juk trečio jam neduota.

Jei jis nuspręs likti su ja, jausis santykių spąstuose, kuriuose nebėra meilės. Jis supranta, kad jei taip nutiks, mergina niekada nebus laiminga su juo.

Tačiau jei jis išsiskirs su ja, jį persekios kaltės jausmas, o dar atsidurs po kritikos škvalu dėl to, kad metė žmogų, kuris išgelbėjo jam gyvybę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353