Mama su dviem verkiančiais vaikais sėdėjo lėktuve šalia vyriškio, kurio elgesys nustebino ne tik kitus keleivius, bet ir pačią motiną

20299
Patinka? Duok Like!

Apie savo pirmą, pradžioje gana ekstremalų, skrydį su dviem mažyliais Facebooke papasakojo Džesika Rudin.

Prieš kelias savaites ji skrido su trimete dukrele Kerolaina ir 4 mėnesių sūnumi Aleksandru ir kai šeima sėdo į lėktuvą, viskas ėjosi nekaip.

Aleksandras pradėjo garsiai verkti nenurimdamas, kadangi Džesika nespėjo jo pamaitinti oro uoste, o Kerolaina, kuri iki tol žavėjosi skrydžio perspektyva, staiga sukėlė isteriją, reikalaudama skubiai lipti iš lėktuvo. Tai buvo tikras košmaras, rašo Džesika: „Jei rimtai, aš galvojau, kad mus tuoj tiesiog išlaipins“.

Tačiau Džesikai pasisekė: kaimyniniame krėsle sėdėjo neįtikėtinai geras žmogus, vardu Todas, kuris iš pradžių palaikė mažylį, kad Džesika galėtų prisegti Kerolainą, išimti planšetę ir įjungti jai filmuką.

Kai mergaitė truputį nurimo, Todas pradėjo bendrauti su ja, kad Džesika galėtų ramiai pamaitinti Aleksandrą.

Viso skrydžio metu Todas žaidė su Kerolaina, spalvino su ja paveikslėlius ir iliuminatoriuje rodė jai visokius įdomius dalykus.


Skrydžio pabaigoje jie su mažyle tapo geriausiais draugais, rašo Džesika.

Tačiau stebuklai čia nesibaigė – pasirodė, kad Todui reikalingas tas pats persėdimas, kaip ir Džesikai su vaikais. Jis padėjo jiems išlipti iš lėktuvo, visą kelią iki sekančio įlaipinimo vedė Kerolainą už rankos, o paskui specialiai paprašė pakeisti jo vietą, kad galėtų sėdėti šalia mamos ir jos mažylių ir toliau jiems padėti.

„Todas pademonstravo tokį gerumą ir užuojautą, kurių aš dar niekada nepatyriau iš nepažįstamo žmogaus“,- rašo Džesika. Ji paprašė socialinių tinklų naudotojų pasidalinti šiuo įrašu, kad padėtų jai surasti Todą ir kaip reikiant jam atsidėkoti, kadangi maišatyje po nusileidimo jie išsiskyrė oro uoste.

Džesikos įrašas surinko 29 tūkstančius patiktukų, daugiau nei 8 tūkstančius pasidalijimų ir 2 tūkstančius komentarų. Naudotojai žavisi Todo elgesiu ir dalijasi savo istorijomis, susijusiomis su skrydžiais ir mažais vaikais.

Daugumai jų niekada nesisekė taip, kaip Džesikai – dažniausiai kiti keleiviai nepadėdavo, o piktindavosi, kad mažylių verkimas trukdo jiems mėgautis skrydžiu. Paskutiniais duomenimis, Džesika susisiekė su Todo žmona ir dabar tikisi greitai su juo susitikti.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353