Kokias klaidas moterys daro santykiuose

5385
Patinka? Duok Like!

Vyrai, kaip žinia, padarai neįnoringi. Jų poreikių santykiuose  sąrašas gana paprastas: prisižiūrėjusi moteris, fizinis artumas, skanus maistas ir „kad neknistų proto“. Bet visgi yra moterų poelgių, kurių vyrai negali atleisti ir išeina. Ir tai visiškai ne neištikimybė,kaip tu gali pagalvoti.

Vieša kritika

Sveika kritika santykiuose – tai net naudinga, juk ji įtakoja antrosios pusės vystymąsi. Bet tai visada turi likti tarp tavęs ir mylimojo. Niekada nekritikuok jo prie kitų žmonių arba neišjuok jo nesėkmių, net prie giminaičių. Vyrai dideli savimylos ir motyvuojami pagyrimu, o ne priekaištais.

Kuo geriau tu apie jį kalbėsi kitiems, tuo labiau jam norėsis atitikti tavo pasakojimus. Ir atvirkščiai, nuolatinė vieša kritika nužudys jo meilę tau.

Vyro jame neigimas

Kai moteris elgiasi su savo vyriškiu kaip su antrarūšiu, jis tai puikiai jaučia. Esant tokiam santykiui jis išeis pas kitą, kai tik ji pasirodys horizonte.

Per didelis pavydas

Pavydas parodo, kad žmogus tave brangina. Bet kvailas ir pastovus pavydas kalba tik apie nepasitikėjimą juo ir savimi. Užsilaikė darbe – apklausa, nuėjo susitikti su draugais – apklausa, pasuko galvą kažkur – apklausa ir skandalas, juk už 200 metrų ėjo mergina, kurios jis net nepamatė.

Pastovų pavydą mažai kas atlaiko. Vyras pagalvos, kad pas tave psichologinės traumos nuo praeito partnerio arba tu juo tiesiog nepasitiki. Ir išeis ten, kur ramu.

Manipuliacija

Vyras turi atlikti veiksmus dėl moters. Bet tai nereiškia, kad juo galima manipuliuoti savo tikslų pasiekimui. Anksčiau ar vėliau jis tai supras. Juk bet kokios manipuliacijos pagrindas – silpnumas. O vyrai iš prigimties nepageidauja jaustis silpnais. Galbūt tu manipuliuoji juo nevalingai. Bet tai neturi jokios reikšmės.

Įžeidimai

Skirtingai nei kritika, įžeidimai skaudina smarkiau. Ir nesvarbu, tu įžeidinėji savo vyriškį ar jo draugus. Tai visada lieka nepagarbos požymiu, ir vyrai tai labai jaučia. Išvis, pagarba vyrui – svarbiausia. Atsisakyk įžeidinėjimų ir tu pastebėsi, kaip pykčiai ir skandalai palaipsniui virsta ginčais ir aptarinėjimu.

Psichologai tvirtina, kad moterys nedaro tokių klaidų, kai myli. Juk bet kokį vyrą norisi motyvuoti ir girti, o ne priekaištauti dėl visų trūkumų. Žinoma, nuo vyro veiksmų irgi daug kas priklauso. Todėl, kad išvengtumėte nesusipratimų ir santykių nutraukimo, reikia visada rasti laiko širdingam pokalbiui, kuris padės išreikšti pageidavimus ir išsakyti nuoskaudas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!