Kodėl su amžiumi imi vis labiau neapkęsti aplinkinių

4671
Patinka? Duok Like!

Tai visiškai normalu. Tuojau aš paaiškinsiu, kodėl.

Kuo vyresni mes daromės, tuo sunkiau mums susidraugauti su kuo nors, todėl kad su amžiumi mes pradedame visų nekęsti.

O prisiminkite, kaip buvo anksčiau: kur benueitumėme, mes visur užvesdavome naujas pažintis, draugus, ir tikėjome, kad jie liks mūsų gyvenime visam laikui. Bet laikas ir amžius viską pakeitė. Kai kurie žmonės išdavė mūsų pasitikėjimą, kiti sudaužė širdį, treti tiesiog išėjo, arba mes juos palikome už nugaros. Visus tuos, be kurių neįsivaizdavome savo gyvenimo.

Todėl kad su amžiumi mes imame vis daugiau nekęsti visų. Todėl kad mes jau nenorime taikstytis su tuo, kas mums nepatinka.

Jaunystėje mes paprasčiausiai norime turėti kuo daugiau draugų. Mes pernelyg pergyvename dėl to, ką kiti apie mus pagalvos. Mes daug ką darome, kad tik visiems patiktume. Tai dažnai priveda prie „toksiškos“ draugystės.

Bet kai mes tampame brandesni, mes nenorime kęsti iš tiesų blogų draugų. Nenori palaikyti draugystės? Iki pasimatymo! Negali būti adekvačiu žmogumi? Lik sveikas! Mes daugiau neturime laiko panašioms nesąmonėms. Geriau būti  vienam nei su tuo, su kuo jautiesi siaubingai ir dar vienišas.

O  dabar ir mūsų prioritetuose nėra naujų pažinčių draugystei. Mes jau žinome, kokie gali būti žmonės. Ir daugiau nenorime turėti reikalų su tuo.

Taip, mes išliekame draugiškais, mandagiais. Mes bendraujame su žmonėmis, ilsimės, bet neįsileidžiame jų į savo širdį. Nepasakojame jiems paslapčių. Netampame pažeidžiami.

Su amžiumi mūsų daugiau nedomina nauji draugai. Mes jau pro tai praėjome, ir tai niekuo geru nesibaigė. Kuo vyresni mes tampame, tuo mažiau pasitikime žmonėmis.

Vaikystėje mes tikime, kad visi linki mums gero, mes pasitikime žmonėmis visa širdimi. Bet su amžiumi pradedame matyti tiesą: kiekvienas galvoja tik apie save ir į tave jiems nusispjaut.

Ir kuo vyresni mes tampame, tuo mažiau norime kažką statyti aukščiau savęs.

Kuo vyresni mes tampame, tuo mažiau ieškome sau tikrų draugų. Vietoj to mes pradedame tobulinti save.

Draugai išeina. O jūs niekada neišeisite nuo savęs.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353