Kodėl katės mėgsta atsigulti miegoti ant jūsų: įdomus paaiškinimas

1113
Patinka? Duok Like!

Pūkuotukų šeimininkai žino, kad laikas nuo laiko naktį ateina katinas ir gulasi miegoti ant žmogaus.

Numylėtiniui vienodai, kad šeimininkas tuo metu negali pajudėti. Kai kurie katinai dar ir braižytis mėgsta, jei žmogus pabando apsiversti.

Kai katė miega ant savo šeimininko kelių arba atsigula ilsėtis šalia jo – taip gyvūnas demonstruoja savo ištikimybę ir meilę. Taip pat katė, kuri guli šalia, nori jus kontroliuoti.

O štai jei keturkojis reguliariai užlipa ant jūsų jums miegant, taip jis demonstruoja savo dominuojančią poziciją. Taip, jums nepasirodė – katinas laiko save geresniu už šeimininką ir būtent todėl įsitaiso miegoti ant pečių ar krūtinės ląstos.

Bet ne viskas taip blogai. Murkliai dažnai nemėgsta, kai juos ilgai glosto ir liečia. O štai patys užlipti ant šeimininkų ir pamiegoti ant jų katinai visai ne prieš. Kartais gyvūnai gali net ne miegoti, o tiesiog taip sėdėti atmerktomis akimis. Taip jie „skiria dėmesio“ žmonėms ir tuo pačiu įgauna daugiau pasitikėjimo savimi.

O štai paplitusi teorija apie tai, kad katė gulasi ant ligotos vietos, kad paimtų iš ten negatyvią energiją niekaip neįrodyta moksliškai. Tikėtina, kad gyvūnas gali gultis ant ligoto organo dėl padidėjusios temperatūros toje vietoje – keturkojai mėgsta gulėti šiltuose taškuose.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353