Kodėl jauni vaikinai pradėjo nešioti skareles? Nauja mados tendencija?

226
Patinka? Duok Like!

Reperis ASAP Rocky pradėjo naują tendenciją 2018-ųjų rudenį. Los Andžele, Menų muziejuje, vyko koncertas, į kurį reperis atėjo su Gucci skarele, parišta močiučių stiliumi.

Taip pat derinį jis papildė dideliais akiniais, chalatu, kuris buvo apvilktas ant kostiumo, ir šlepetėmis su kailiu. ASAP Rocky pasakė, kad naujame įvaizdyje jaučiasi labai patogiai ir kviečia visus vyrus sekti jo pavyzdžiu. O po metų įžymybė pristatė publikai naują albumą, pavadintą „Babushka“.

Gruzinų dizainerio Demnos Gvasalijos prekės ženklas 2018 metais pademonstravo rudens-žiemos kolekciją, kurioje vyrai modeliai dėvėjo kepuraites, o po jomis buvo skarelės.

Publika buvo šokiruota naujo aksesuaro.

Dainininkas Frank Ocean irgi publikavo savo foto su skarele po gobtuvu Instagrame. Dainininkas po foto parašė „Face Time in Babushka“.

„Buranovskije Babuški“ taip patiko naujas reperio įvaizdis, kad jos įrašė dainos Babushka koverį. O muzikantą pasikvietė į svečius ir pažadėjo padovanoti tikrą močiutės skarą, padarytą Rusijoje.

Mados gerbėjų nuomonės apie naująją tendenciją išsiskyrė. Kai kurie apie naują vėją atsiliepia gana ironiškai.

O vakarų žvaigždės gana dažnai pasirodo viešumoje su vyriškomis Babushka skaromis, o taip pat publikuoja foto socialiniuose tinkluose, kuriose būtinai demonstruoja skarą.

Tačiau ne visiems madistams užriši skarelę močiučių maniera. Todėl Gucci padarė užrišamų gobtuvų kolekciją su gėlių raštais.

Ar reperis ASAP Rocky toliau laikysis naujos tendencijos? Vyriškų skarų mada darosi vis populiaresnė ir plečia asortimentą. Dabar gėlių raštus galima pamatyti ant džemperių, striukių, o taip pat kaklaskarių. Ši tendencija dabar mados industrijai atneša milijonus.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353