Apie Holivudo  aktoriaus Kianu Rivzo gyvenimą ir išgyvenimus rašoma labai daug. Visiems  pažįstamas jo kuklumas. Jis lengva ranka aukoja savo milijonus  labdarai. Kianu niekada nesirgo žvaigždžių liga.

Prieš dvidešimt metų viena  po kitos jį ištiko kelios nelaimės. Tada Kianu susitikinėjo kolege aktore Dženifer Saim.

1999 metais pora sužinojo, kad greitai taps tėvais. Bet mažylė Ava Arčer Rivz gimė negyva. Tai buvo didelis smūgis Kianui ir Dženifer.

Nespėjus aktoriui atsitiesti po šios netekties, laukė kita. 2001 m. balandį autokatastrofoje žuvo ir Dženifer Saim.

Ne kiekvienas pajėgia pakelti tokias netektis. Užsisklendė ir Kianu. Jis ėmė vengti žmonių. Tik darbas jam padėdavo šiek tiek užsimiršti.

Po Dženifer mirties Kianu neturėjo jokių rimtesnių santykių, išskyrus keletą smulkių intrigėlių.

Ir štaip o daugelio metų, atrodo, Kainu vėl įsimylėjo. Jos išrinktoji – Aleksanndra Grant, amerikietė dailininkė.

Grant jaunesnė už Rivzą 8 metais. Bet daugeliui aktoriaus gerbėjų Aleksndra nepatiko.

,,Ji  panaši įsenutę“, – pastebi kai kurie jo gerbėjai. O kiti pritaria jo pasirinkimui. Juk po tokios ilgos vienatvės jis vėl rado savo meilę.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353