Katino Skutelio su neįtikinu marmuriniu kailiu istorija

250
Patinka? Duok Like!

Susipažinkite, tai Skutelis, turintis neįprastos spalvos kailiuką, primenantį marmurą. Tačiau augintinis toks buvo ne visada. Tolimais 1997 metais mažylis atėjo į pasaulį kaip paprastas juodas kačiukas, be jokios dėmelės kailyje. Tiesa, jis buvo silpniausias vadoje, ir Devidas, pagailėjęs mažylio, nusprendė pasiimti būtent jį.

Šeimininkai sugalvojo katinėliui neįprastą vardą – Skutelis, kuris ateityje idealiai jam pritiko.

O kol kas iki 7 metų amžiaus pūkuotukas gyveno įprastą naminio augintinio gyvenimą. Ir vieną dieną Skutelio kailiuke pasirodė baltos žymės. Su laiku tokių šviesių „skutelių“ ant juodo katino kailiuko tik padaugėjo.

Veterinaras nustatė katinėliui vitiligo diagnozę. Ši liga paliečia tik augintinio išvaizdą, o visa kita lieka normoje.

Dabar Skuteliui 23 metai, jis jau senučiukas. Jo kailiukas papuoštas daugybe baltų dėmių, dėl ko jo išvaizda labai įdomi. Dėka savo neordinarumo katinėlis išgarsėjo visame pasaulyje. Jis net spėjo nusifilmuoti reklamoje.

Iš visų namiškių pūkuotukas labiausiai prisirišęs prie Devido. Tik jam augintinis leidžia glostyti savo gražųjį kailiuką. Štai koks ištikimas pasirodė Skutelis.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353