Katė priėmė našlaitį kačiuką – jiems labai reikėjo vienas kito

401
Patinka? Duok Like!

Gatvėje rastas našlaitis kačiukas pateko pas katę, kuriai buvo labai reikalingas. Trejų metų besilaukiančią katę atvežė į gyvūnų apsaugos organizaciją Nevada SPCA, kur ji turėjo pradėti savo naują, geresnį gyvenimą. Mėlynakė gražuolė, vardu Migla, buvo išgydyta, už ką ji buvo labai dėkinga.

Savanorė iš Nevada SPCA Ketė Stankevič pasiėmė katytę namo. Po kelių dienų katė atsivedė kačiukus, tada labai nusilpo. Nežiūrint į žmonių pastangas, kačiukai neišgyveno. Migla, nors ir atsigavo fiziškai, buvo visiškai palaužta sielvarto.

Maždaug tuo metu Ketei pranešė apie gatvėje surastą našlaitį kačiuką. Moteris nutarė jį pasiimti, tikėdamasi, kad Migla priims kačiuką.

Vos katė išgirdo kačiuko miauksėjimą, ji iškart atsigavo, priėjo prie mažylio ir ėmėsi jį prausti. „Ji priėmė jį, kaip savą“, – pasakojo Ketė.

Migla ėmėsi ginti ir rūpintis kačiuku, pavadintu Saule. Mažas pūkuotukas pažadino joje motinos instinktą. „katinėlis ne iš kart išmoko žysti, bet kai tik tai nutiko, Migla jau nebesitraukė nuo jo visą pirmą savaitę“.

Ji maitino kačiuką ir rūpinosi, kad jis būtų idealiai švarus. „Saulė priėmė ją kaip savo tikrą mamą. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio, visiškas savitarpio supratimas, lyg Migla ir tikrai būtų pagimdžiusi šį kačiuką. Ji pati labai džiaugėsi, kad turi kuo rūpintis“.

Saulė, turėdama visapusišką mamos palaikymą, tiesiog pražydo: valgė, lyg būtų karžygys ir augo ne dienom, o valandom. Greit kačiukas išmojo murkti, ką ir darė, nuolat apsikabinęs mamytę Miglą.

Jau po dviejų savaičių kačiukas svėrė 225 g ir gyrėsi sveikais riebaliukais ant pilvuko. Nuolatos murkdamas, kačiukas atrodė savimi pasitikintis ir laimingas.

Migla išmokė mylimą vaikelį įvairių katiniškų gudrybių. Pavyzdžiui – valgyti kaip suaugusiam katinui, ir rūpintis savo higiena. Ji ruošė kačiuką savarankiškam gyvenimui.

Būdama vieno mėnesio amžiaus, Saulė jau svėrė 450 g ir pradėjo valgyti iš dubenėlio.
Migla labai didžiavosi kačiuko pasiekimais. Ji pradėjo skirti daugiau laiko sau. Ilsėtis ir atsipalaiduoti.

Rūpinimasis savimi ir kačiuku padėjo Miglai susidoroti su stresu, iššauktu ligų ir savų kačiukų praradimu. Ji nuolat rūpinosi našlaičiu, nes šis užsiėmimas ją ramino.

Dabar, kai Saulė jau didesnė ir nepriklausoma, mamytė Migla pasirengusi paleisti ją į didįjį gyvenimą. Migla vis daugiau laiko leidžia su žmonėmis – tai ženklas, kad laikas ieškoti katytei šeimininkų.

Tai buvo paskutinė motinystė jos gyvenime – ją sterilizavo. Dabar ji ieško ieško mylinčios šeimos, kuri ją priglaustų.
„Migla labai miela katytė ir buvo puiki Saulės mama. Ji nusipelnė, kad būtų lepinama ir popinama“, – sako Ketė.

Kačiukas puikiai socializavosi – žaismingas, nenuorama kačiukas. Jis išmoko išlipti iš maniežo, puikiai išmoko eiti į kačių tualetą ir žaismingai plepa su savo globėjais.

„Aš labai didžiuojuosi Saule. Jis su kiekviena diena tampa vis įdomesnis“.

Žiūrėkite – Migla ir Saulė šiame mielame filmuke:

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353