Kas suteiks žvalumo ne blogiau už kavą

221
Patinka? Duok Like!

Iškart pasakysime, kad kalbėsime ne apie taisyklingą mitybą kiekvienai dienai, o apie tai, ką daryti, jeigu reikia pabusti, o kavos nėra (na, jūs pamiršote nusipirkti kavos, juk būna), ir be jos – niekaip.

Yra puikus produktų penketukas, kuris galės pastatyti jus ant kojų ir išsiųsti į darbą, ar kur jūs ten ruošėtės. Dar kartą – kasdieniam prabudimui pageidautini ne visi produktai iš mūsų ekspres sąrašo.

1. Šaltas skystis. Iš esmės bet koks.

Šaltis – tai šokas visam organizmui, kuris gauna sukrėtimą ir ima dirbti visu galingumu. Žinoma, už sultis ar gazuotus gėrimus geriau paprastas vanduo.

Dehidratacija yra viena iš nuovargio priežasčių. Išgerkite stiklinę šalto vandens su keliais lašais
citrinų sulčių ir pabusite per kelias sekundes.

2. Šokoladas.

Jame daug cukraus, kuris skatina endorfinų gamybą – to pilnai pakanka, kad
gautumėte energijos užtaisą porai valandų, jei ne ilgiau.

3. Citrusų sultys.

Citrusiniai – atradimas amžiniems miegaliams! Tokios sultys pilnos vitamino C, kuris pripildo organizmą energija, o apelsino, citrinos ir žaliosios citrinos kvapas stimuliuoja smegenų veiklą.

Ypač tai aktualu žiemą, kai peršalimas taip ir sklando ore. Apelsinų sultis gerkite tiesiog šviežiai spaustas, o tai, ką išspausite iš citrinos ar žaliosios citrinos – geriau pasaldinkite.

4. Žalioji arbata.

Bet kurioje arbatoje yra kofeino. O žalioji arbata dar ir pati naudingiausia. Tik štai jos poveikis ne toks greitas, kaip kavos, labiausiai žvalinti pradeda po poros valandų.

5. Obuoliai.

Obuoliai turi boro, kuris didina organizmo sugebėjimą susikaupti. Taigi, kol kramtysite (o šitas „fizinis lavinimas“ jus irgi pakankamai aktyvina), tikrai tapsite žvalesni. Be to, obuoliuose daug naudingų medžiagų.

Tebūnie žvalumas su jumis!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353