Kanadiečiai apjungė vaikų ir senelių namus

744
Patinka? Duok Like!
Little girl and senior man smile

Kanadoje dabar baigiamas naujos socialinės programos testavimas. Jos pagrindas yra vaikų namų sujungimas su senelių namais. Ir tegu tai skamba fantastiškai ar keistai, tačiau programos sėkmė viršijo visus, net pačius drąsiausius lūkesčius!

Kaip žinia, vaikų prieglaudose, taip pat kaip ir senelių namuose, gyvena vieniši ir niekam nereikalingi žmonės. Kas nutinka, kai tokie žmonės susitinka? Atspėti nesunku!

Suprasdami, kad jie šiame pasaulyje niekam nereikalingi, jie tampa reikalingi vieni kitiems! Senukai gauna užimtumą ir bendravimą, o vaikai – vyresniųjų priežiūrą!

Tyrimai demonstruoja, kad pagyvenę žmonės pradėjo geriau jaustis, gyvendami po vienu stogu su vaikais, bendraudami su jais ir jais rūpindamiesi. Negiminingi vienas kitam žmonės pagal kraujo ryšius tapo giminingi dvasiškai, pavirto močiutėmis-seneliais ir anūkais-anūkėmis atitinkamai.

Senukai tokių pat kaip jie kompanijoje nuobodžiavo ir palaipsniui ėjo į savo gyvenimo pabaigą, gyvendami senelių namuose. O vaikai kentėjo kompleksų ir depresijos painiavoje dėl savo gyvenimo vaikų namuose.

Tačiau kartu jie pasijuto reikalingi vieni kitiems. Šį puikų sprendimą vienareikšmiškai reikėtų perimti visiems! Jūs sutinkate?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353