Kambariniai augalai, su kuriais tavo gyvenimas pasikeis: atneša šeimyninę laimę, turtą, sėkmę

8850
Patinka? Duok Like!

Pagal feng šui mokymą, kambariniai augalai pasižymi galinga energetika. Kai kurie augalai turi galingą pozityvų poveikį – jie atneša šeimyninę laimę, pinigus ir sėkmę.

Azalija

Šias gėles turi auginti visos šeimyninės poros. Ji atneša gėrio energiją ir ramybę. Tarp vyro ir žmonos visada bus harmonija, tarpusavio supratimas, o bet kokie konfliktai bus užglaistyti.

Geranija

Kai geranija žydi, ji sugeria į save bet kokią neigiamą energiją. Taip pat ji ramina nervus ir suteikia jėgų bei energijos.

Mirta

Tai visų įsimylėjėlių augalas. Ji neša galingą meilės ir laimės užtaisą, daro santykius tvirtus ir harmoningus. O jei santuokoje yra problemų, jausmai jau ne tokie aštrūs ir atsirado dažnų barnių, tai mirtos medis atstatys buvusią meilę ir trauką vienas kitam.

Bambukas

Tai neigiamos energijos sugertukas. Jei jį pastatysime ant grindų svetainės kampe, tai bambukas sugers visa negatyvų, patekusį į namus. Tai ypač aktualu žmonėms, kurių darbas sunkus ir nervingas, ir tiems, kurie užsiima verslu.

Citrina

 Citrinmedis idealiai tinka vaikams. Jis daro juos ramiais ir paklusniais, stimuliuoja mokytis, sukelia žinių interesą, vysto smalsumą ir uolumą.

Fikusas

Šie kambariniai augalai sugeria bet kokią neigiamą energiją. Be to, fikusas taip pat atneša turto energiją – su tokiu namų numylėtiniu pinigai tekės upe. Svarbiausia nestatyti augalo miegamajame, o tai bus šeimyninės sferos konfliktai.

Pinigų medis

Arba storlapis. Šis augalas žinomas visiems. Jis atneša pinigus ir materialinę gerovę. Augalas, kai jis sveikas ir stiprus, efektyviai pritraukia galingą pinigų energiją. Svarbiausia teisingai jį prižiūrėti ir neleisti, kad jis sirgtų, džiūtų ar vystų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353