Kaip visam laikui išsigydyti slogą

1643
Patinka? Duok Like!

Kaip išgydyti slogą visam laikui: peršalimo simptomai persekioja mus praktiškai bet kuriuo metų laiku. Pats nemaloniausias ir įkyriausias – sloga. Medicina šiuo metu siūlo daugybę efektyvių priemonių kovai su ja. Bet ne visi žino apie labiau tausojančių ir biudžetinių būdų nugalėti slogą ilgam periodui.

Yra būdų, kuriais gydomi net užleistos nosies gleivinės uždegimo formos. Praėjus 3 dienoms nuo intensyvios terapijos pradžios jūs pamiršite rinitą keletui metų.

Pakartotinai kilus susirgimui pakaks skubiai pradėti aprašytą gydymą ir jūs vėl mėgausitės laisvu kvėpavimu.

Receptas egzistuoja jau daugelį metų. Pirmąkart pabandžiau gydymą pagal šį metodą prieš 13 metų, po to aš kentėjau nuo slogos vos 3-4 kartus. Pagrinde paaštrėjimai įvykdavo gripo epidemijos metu.

Man tai pats veiksmingiausias ir saugiausias būdas pašalinti nosies uždegimą. Skirtingai nuo vaistinės priemonių, šis liaudiškas metodas nesausina nosies ir nesukelia deginimo.

Kaip išgydyti slogą. Gydymas susideda iš 2 etapų atlikimo:

  • Nosies šnervių plovimas maistinės sodos tirpalu

Paimti 200 ml virinto ir ataušinto vandens, įdėti 1 mažą šaukštelį geriamosios sodos. Tirpalą reikia įtraukti nuo delno per šnerves, o išspjauti per burną.

Paeiliui praplauname kairę ir dešinę šnervę. Jei nepavyksta, galima panaudoti mažą arbatinuką arba švirkštą. Sodos tirpalo nepraryti! Po procedūros valyti nosies ertmę dar kurį laiką. Soda didina gleivių atsiskyrimą, skystindama jas.

  • Vilgymas streptocidu

Antrą etapą atliekame iškart pasibaigus gausioms išskyroms, sukeltoms sodos. Įkvepiame streptocido miltelių kiekviena šnerve. Jei nėra gatavų miltelių, galima sutrinti tabletes.

Įkvėpti patogiau nuo mažo popieriaus lapelio, sulenkto pusiau arba susukto vamzdeliu. Pageidautina streptocidu padengti ir gerklų sritį, kadangi uždegimas paprastai liečia ir ją. Tabletė vidutiniškai numatyta 3 kartams.

Procedūrų etapus pirmą dieną atlieka ne mažiau 5 kartų. Dažniausiai sloga praeina jau po 3 dienų, ilgiau savaitės netenka gydytis niekam. Pabandykite, ir jūs pamiršite, kas tai yra nosies užgulimas!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353