Kaip vienas skambutis vos netapo dviejų neįvykusių vestuvių priežastimi

659
Patinka? Duok Like!

Mes su vyru ir sūneliu gyvenome įprastą gyvenimą. Žinoma, jokios prabangos sau leisti negalėjome, tačiau negyvenome ir sausa duona. Tačiau vieną dieną mane ištiko bėda – vyras nusprendė palikti mane su vaiku ant rankų. Trapūs jo pečiai nepakėlė šeimyninių sunkumų…

Laimei ar dėl likimo ironijos, vienoje laiptų aikštelėje su mumis gyveno kaimynė Liuba, kurią ištiko tokia pat dalia, kaip ir mane. Tik skirtumas tarp mūsų buvo toks, kad aš turėjau sūnų, o ji dukterį.

Mūsų vaikai užaugo kaip broliukas su sesute. Liuba suprasdavo mane iš pusės žodžio, o ir aš ją. Juk mūsų skausmas buvo vienas, ir rūpesčiai tokie pat.

Mūsų vaikai užaugo. Liubos dukra Nataša susirado gerą vaikiną, o ir mano Lioška sutiko savo meilę. Ir štai, kai vestuvės jau buvo netoli, likimas nusprendė iš mūsų gerokai pasijuokti.

Mano būsima marti irgi buvo vardu Nataša. Vadinasi, skambina mano sūnus savo sužadėtinei, o ragelį pakelia kažkoks vyras, kuris prisistato jos sužadėtiniu. Lioša praranda kalbos dovaną, kaip tai sužadėtinis, juk jis jos sužadėtinis.

Jis atėjo pas mane į virtuvę ir sako:

– Mama, Nataša jau turi sužadėtinį. Ji apsuko mane aplink pirštą…

Aš puoliau į isteriją, juk svečiai jau sukviesti, vestuvių diena paskirta, kaip taip gali būti!

Vakare pas mane ateina mano kaimynė – draugė Liuba. Ji nusiverkusi, kaip ir aš. Klausiu kas nutiko, ji ir pradeda pasakoti:

– Na tu žinai, Olia, mano Natašos sužadėtinio jau mėnesį nebuvo mieste dėl reikalų, rytą jis grįžo, čia skamba mano Nataškos telefonas, jis pakelia. Kažkoks vyras sako, kad jis yra Natašos sužadėtinis, ir greitai jų vestuvės…Tu tik įsivaizduok, kokį skandalą jis sukėlė ir paliko mano dukterį.

Aš iškart supratau, kas čia nutiko ir ėmiau juoktis visu balsu. Ji žiūrėjo į mane kaip į nenormalią, žmogus pasakoja apie savo bėdą, o aš juokiuosi iššiepusi visus 32 dantis.

Aš iškart puoliau į sūnaus kambarį ir viską papasakojau jam. Pasirodo. Jis paskambino ne savo sužadėtinei, o mūsų kaimynei Natašai. Ir šis telefono skambutis galėjo tapti tikru prakeiksmu mūsų draugiškoms šeimoms. 

Laimei, viskas paaiškėjo, ir po savaitės mes visi draugiškai šventėme mano sūnelio vestuves ir ruošėmės Liubos dukters vestuvėms.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353