Kaip, stilistų manymu, turi rengtis moteris, jei jai 65

1379
Patinka? Duok Like!

Tatjanai 65 metai. Nepaisant brandaus amžiaus, ji mėgsta socialinius tinklus ir net veda savo tinklaraštį.

Tik štai realiame gyvenime jai niekas nesiklosto: moteris neturi bendravimo rato ir stiliaus. Tai neramina jos sūnų Ivą. Būtent jis atvedė Tatjaną į programą.

Sūnaus pasirinkimas

Jūreiviškų marškinėlių, švarko ir šviesių džinsų derinys atrodo pakankamai gaivus. Tačiau švarkas padarytas iš per daug šviesaus ir plono audinio, todėl vertėjo pasirinkti modelį iš storesnių medžiagų. O ir užlenkti džinsai atrodo pernelyg senamadiškai. Reikėtų pagalvoti ir dėl avalynės.

Didžiosios Britanijos karalienės stiliaus kostiumai atrodo labai senamadiškai. Tai tik pabrėžia akcentinė juosta, kurią Ivas nusprendė pritvirtinti motinai kaip papuošalą. Tačiau balti marškiniai Tatjanai Karpovai labai tinka. Pridėjus truputį apimties, bus puiku.

Suknelė su tvarkingomis klostėmis turi švelnų rožinį atspalvį. Perliniai karoliai, turintys papildomą ilgį, atrodo gana sėkmingai: jie ištempia Tatjanos ūgį, o jis nelabai aukštas.

Stilistų pasirinkimas

Stilistai irgi nusprendė pradėti nuo rožinės spalvos. Pirmam išėjimui jie išrinko siuvinėtą palaidinę su plačiu diržu, papildytą tiesiu sijonu. Tik štai juodus batus, kuriuos kažkodėl išrinko Tatjanai, vertėtų pakeisti į mažiau išsiskiriančią avalynę.

Dryžuotas švarkas su džinsais yra savotiškas atsakas į patį pirmą Karpovos derinį. Vertikalus raštas daro ją lieknesnę,o akcentinės raudonos juostelės ir trumpa skarelė slepia tinklaraštininkės figūros ir odosnetobulumus. Kedai daro derinį optimaliu darbui ir kasdieniam naudojimui.

Perėjimas iš tamsiai mėlynos į raudoną atrodo gana niūriai, tai nedera su ankstesniais Tatjanos deriniais.

Daugiasluoksnį sijoną vertėtų pakeisti,pavyzdžiui, tiesiu. Tai nuimtų nereikalingą apimtį nuo moters klubų. Kaip ten bebūtų, stilistų pasirinkimas buvo, kaip ir įprastai, geriausias.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353