Kaip pašalinti žilumą be dažymo visam laikui namų sąlygomis?

16871
Patinka? Duok Like!

Skalavimas jodu

Kaip pašalinti žilumą visam laikui jodo pagalba? Rezultatų foto yra straipsnyje, o tam naudojamas efektyvus tirpalas.

Jodo buteliuką reikia atskiesti vandeniu (10 l). Gauti tirpalu reikia išskalauti švarią galvą. Jodas aktyvuoja apykaitą odoje ir pagreitina  melanino susidarymą.

Dilgėlių nuoviras

Ar galima dilgėlių nuoviro pagalba pašalinti žilumą visam laikui be dažymo?

Kaip tai padaryti? Šis nuoviras turi efektyvų poveikį, jo paruošimui gali būti naudojami augalo lapai, stiebai.

Prireiks 5 valgomųjų šaukštų žaliavos, kurie užpilami vandeniu (500 ml) , taip pat pridedamas obuolių actas (250 ml). Viskas virinama ant silpnos ugnies.

Prieš naudojimą priemonę reikia perkošti. Procedūras atlikti reikia 3 savaičių bėgyje, paskui 7 dienas duoti pailsėti. Taip reikia tęsti pusę metų.

Dar efektyviau bus veiks nuoviro vartojimas vidun, kadangi jis sustiprins procedūros efektą.

Pušų antpilas

Pušų antpilas pasižymi gydomuoju poveikiu. Kaip pašalinti žilumą be dažymo, naudojant šią priemonę? Jos paruošimui pušų spyglius (1 stiklinę)reikia sumalti mėsmale, o paskui užpilti verdančiu vandeniu (2 stiklinės). Ataušusi priemonė įtrinama į odą kasdien 2 savaičių bėgyje.

Po to prireiks 14 dienų pertraukos, o paskui galima tęsti naudingas procedūras. Pušų spygliuose yra daug vitaminų ir mineralų,  o taip pat aromatinių aliejų. Komponentai reikalingi plaukų sveikatinimui, natūralios spalvos sugrąžinimui.

Inovatyvus metodas

Daugelis domisi, kaip pašalinti žilumą be dažymo visam laikui inovaciniu metodu. Priemonės paruošimui prireiks medaus, ricinos aliejaus, konjako (po 1 šaukštą) ir kiaušinio trynio.

Priemonė įtrinama į plaukų  šaknis 5 minučių bėgyje. Galvą reikia aprišti plėvele, o paskui užsidėti kepuraitę. Visa tai reikia laikyti 2-3 val, o paskui nuplauti šampūnu. Reikia atlikti 2 procedūras per savaitę.

Masažas

Nevisiems žinoma,kaip pašalinti žilumą visam laikui be dažymo. Atsiliepimai liudija, kad efektyviu metodu laikomas galvos masažas.

Šį būdą reikia naudoti kartu su kitais. Pats paprasčiausias variantas yra sruogų sukimas ant pirštų, o paskui plaukus reikia laikyti šiek tiek įtemptus 5 min.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353