Kaip padidinti moterišką galią?

514
Patinka? Duok Like!

Kiekvienai moteriai būna energetinio nusilpimo momentų. Vedos siūlo nuostabius metodus, kurie didina moters galią. Taigi, štai kas duoda moterims jėgų!

1. Masažas. Pagal Vedas moters kūnui tiesiog reikia prisilietimų. Kūną reikia judinti, mankštinti. Kitaip energija užsistovi. Spaudžia kūną iš vidaus. Ir sukelia negalavimus.

2. Vizitas į kirpyklą. Graži šukuosena – tai ne tik būdas pakelti sau nuotaiką. Moterų plaukai – tai jos būklės atspindys. Todėl Indijoje, kur Vedų mokymai labai populiarūs, suteikiama tokia reikšmė moters šukuosenai.

3. Manikiūras – gražias rankas norisi bučiuoti! Taip sako vyrai. Prižiūrėjusi rankas moteris jaučiasi, kad pasirūpino savimi.

4. Nešioti sijonus, sukneles – tokie rūbai atstato ryšį su giminės energija pagal moterišką liniją, o sijonai iki žemės pasotina Žemės energija. Yra taisyklė – nesirengti kelnių į pirmus 7 (!) pasimatymus, jei moteris tikrai nori sužavėti vyrą. Moteris, kuri pastoviai nešioja kelnes, maitina ir stiprina savo dvasią kaip vyras ir su vyru sąveikauja kaip vyras. Sutrinka energijų mainai, o fiziniame plane kyla ligos, barniai, nesupratimas.

5. Pasivaikščiojimai gamtoje – moteriai tiesiog būtina vaikščioti nors kartą per dieną ir į gamtą išsiruošti nors kartą per savaitę (jei ji gyvena megapolyje). Moteriai ryšys su gamta labai svarbus!

6. Muzika – klausytis muzikos reikia kasdien. Meditacinės, klasikinės – tos, kuri prie širdies.
Įpraskite įsijungti muziką, pavyzdžiui, prie puodelio arbatos arba besimaudydamos aromatinėje vonioje. Malonios muzikos vibracijos pripildo moterį taikios būsenos. O jei moters viduje ramybė, tai ji ir transliuos pasauliui harmoniją ir ramybę.

7. Šokiai arba joga, arba kitokios kūno praktikos. Bet kokios rūšies šokiai – tai puikus dalykas moters galios ir seksualumo sustiprinimui. Jogos praktika ramina protą ir suteikia jėgų.

8. Ilgi pokalbiai ir pašnekesiai netgi telefonu – tai ne tuščias laiko švaistymas. Tai ta pati energijos iškrova, kuri būtina moteriai. Jei žodžiai kaupiasi moteryje, ji turbūt išlies ant vyro. O tai ne geriausias būdas.

9. Namai – tai ne šiaip butas,kuriame mes gyvename. Su namais pas moterį galingas energetinis ryšys. Todėl moteris taip erzina girgždančios durys ar varvantis čiaupas. Moteriai tai ne šiaip gedimai. Per tokias skyles išteka moteriška energija.

10. Kūryba – tai bet kokia veikla prie širdies: rankdarbiai, kulinarija, piešimas, dainavimas ir t.t. Viskas, ką moteris daro su malonumu ne tam, kad ją pagirtų už rezultatą, o dėl paties proceso. Tokios kūrybos minutės galingai papildo moteriškas jėgas.

11. Gėlės – vienas paprasčiausių būdų padidinti moters energijos lygį. Gėlės ne tik puošia ir džiugina moterį, bet ir momentaliai gali nuimti negatyvą – pasiimdamos jį sau.

12. Išreikškite meilę – bet kokia forma, bet kokiu metu. Apkabinkite, bučiuokite mylimuosius. Sakykite meilės žodžius pasauliui, žmonėms, savo daiktams. Saulutei, pavasario vėjeliui, lietui ir net savo liūdesiui. Nes jis – jūsų mokytojas. Bet koks nepriėmimas ir kova ištuština moterį.

Ir svarbiausia – pasitikėkite savo unikalumu. Pagal Vedas moteris – tai nuostabiausia, ką galėjo sukurti Kūrėjas. Jūs nuostabi! Jūs žavinga! Jūs – moteris!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353