KAIP NEGATYVIAS EMOCIJAS IR JAUSMUS PAVERSTI JĖGA

551
Patinka? Duok Like!

Jau gilioje senovėje daugelis išminčių žinojo, kad kiekviena emocija su savimi atsineša didžiulę jėgą. Jie tvirtino, kad jei žmogus išmoks save valdyti, jis galės aplinkiniams ir sau suteikti daug gėrio. Magijos kalboje tokia technika vadinama metaliniu aikido.

Viena iš tokių praktikų gali vykti miego metu. Tam reikia prieš pat miegą atsistoti kambario viduryje ir pasistengti maksimaliai įtempti visus kūno raumenis porai minučių. Po to, lygiai taip pat maksimaliai atsipalaiduoti taip pat dviem minutėm. Šį pratimą reikėtų pakartoti 3-4 kartus. Po to reikia iškart atsigulti ir ilsėtis. Prabudę ryte galėsite iškart pajausti puikų energetinį užtaisą visai dienai, o miegas pasirodys buvęs gilus ir ramus.

Prieš užmiegant, bent kartais, reiktų įsivaizduoti, kad jūs sklandote ore, lengvai, kaip plunksnelė.

Tuo pačiu galima įsivaizduoti, kad geroji energija apsupa jūsų kūną ir sūpuoja ant savo bangų, lyg kūdikį.

Reikia prisiminti ir tokį svarbų dalyką – kad negatyvios mintys visada gali pritraukti į gyvenimą visokius neigiamus dalykus, o pozityvios mintys visada atneša džiaugsmą ir gerus ketinimus.

Taip pat reikia nuolat dirbti su tokiu nelengvu jausmu, kaip baimė. Savo valios pastangomis šį jausmą galima paversti nuostabiu meilės jausmu.

Tam reikia atsisėsti lotoso poza, o rankas padėti priešais save, delnais į viršų.

Kūnas turi visiškai atsipalaiduoti, akis užmerkite. Reikia sekti kvėpavimą. Kvėpuoti reikia per burną. Taip reikia sėdėti bent pusę valandos. Tuo metu reikia apie nieką negalvoti ir nieko daugiau nedaryti. Tokio pratimo efektas pasirodys maždaug po trijų savaičių, jei darysite pratimą kasdien. Per tą laiką reikėtų atkreipti dėmesį tik į gaunamą pozityvią energiją, naujus pojūčius ir įspūdžius. Reikėtų gyventi aktyviai.

Sekant tokiais patarimais, savo gyvenimą galite visiškai pakeisti į gerąją pusę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353