Kaip mintys veikia jūsų sveikatą. 4 būdai pašalinti mentalinio negatyvo srautą

1151
Patinka? Duok Like!
  1. Išreikškite dėmesį ir sąmoningumą sau

Išmokite sakyti įkyrioms mintims Stop! Išmokite įsisąmoninti savo emocijas ir mintis ir pripažinkite jų teisę egzistuoti jūsų prote, neneigdami jų.

Kai jūs supratote, kad pradėjote prasukinėti negatyvias mintis viena po kitos, pasakykite sau: „Taip, aš dabar supykau“, „Taip, aš dabar pagalvojau blogai“ir taip toliau. Leiskite joms pabūti kurį laiką jūsų galvoje, o paskui sakykite joms: „Pakaks“.

  1. Išmokite atsipalaiduoti ir nenerti į problemą stačia galva.

„Iškvėpuokite“ situaciją širdimi, nuraminkite protą. Ji bet kokiu atveju išsispręs, arba jūs suprasite, kokius žingsnius reikia žengti, kad ją išspręstumėte.

O atsipalaidavę jūs išgyvensite jus jaudinantį momentą lengviau ir komfortiškiau fiziniam kūnui.

  1. Perjunkite dėmesį nuo problemos į tai, kas teikia jums džiaugsmą

Kaip nukreipia mažų vaikų dėmesį, kai jie verkia ir rodo kaprizus? Sako: „Oi, žiūrėk, koks didelis medis!“ – ir mažylis nurimsta.

Suraskite savo persijungimo mechanizmą. Tai labai paprasta. Kiekvienas turi tai, kas atneša malonumą ir džiaugsmą. Pavyzdžiui, dvasinga muzika, mylima knyga, kažką užburia šokis, kažkas pasineria į piešimą, kažkas tiesiog eina pasivaikščioti. Kas tik nori!

  1. Įjunkite „stebėtojo“ poziciją

Taip situacija matysis iš kelių pusių, o tai reiškia būtent jūs ją valdysite, o ne ji jus.

Atlikę šiuos veiksmus jūs neleidžiate negatyvioms mintims veikti jus ir kenkti, nepalikdami šanso vėl traukti iš jūsų energiją.

Priimkite bet kokias mintis savo galvoje. Atleiskite sau už „blogas“, suprasdami, kad jas sukelia neatidirbtos baimės ir įsitikinimai.

Supraskite, kad kilusi negatyvi mintis nedaro žmogaus blogu. Nereikia savęs už jas bausti ir smerkti.

Svarbi jūsų reakcija į jas: pyktis, agresija, nepasitenkinimas sako apie savęs nepriėmimą, dėkingumas už jų atsiradimą ir ramus išsiskyrimas su jomis – apie jūsų vientisumą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353