Kaimynai susivienijo ir sutvarkė gatvę, kuri labai ilgai buvo apleista. Pažiūrėkite kaip jaukiai ir gražiai išėjo!

1113
Patinka? Duok Like!

Įdomus pastebėjimas: senų daiktų pokyčiai, remontas ir valymas suteikia ypatingą pasitenkinimo rūšį. O kaip malonu matyti atnaujintas tas vietas, kurios senų seniausiai buvo purvinos ir apleistos.

Šiandien mes papasakosime jums apie Berkenhedo miesto gyventojus, kurie nusprendė imtis gatvelės, į kurią seniai visi numojo ranka, ten susikaupė daug šiukšlių, augo piktžolės ir lakstė žiurkės.

Kaimynai susivienijo ir savo jėgomis pavertė sąvartyną poilsio vieta.
Vieno Berkenhedo miesto rajono gyventojai surengė kaimynų susirinkimą, kuriame buvo priimtas sprendimas atsikratyti baisaus sąvartyno, kur daugybę metų buvo siaubinga betvarkė, o dar žiurkės, kurios jautėsi kaip namuose.

Gatvės tvarkyme dalyvavo 20 žmonių. Žmonės dirbo kiekvieną šeštadienį ir per 6 savaites jie jau pamatė rezultatą.

Pareigos buvo išdalintos ir kiekvienas ėmėsi to, kas jam labiausiai patiko. Kažkas užsiėmė paukščių lesyklomis, kažkas meistravo suoliukus, o kažkas sodino gėles vazonuose.

Gyventojų dėka ši gatvė pasikeitė neatpažįstamai. Dar planuojama pastatyti konteinerius su maišeliais, kad gyvūnų savininkams būtų patogiau susitvarkyti.

Kaimynai pasakoja, kad atliktas darbas ne tik pakeitė gatvę, bet ir suvienijo žmones.
„Nuo tokio projekto visiems pakilo nuotaika, o dabar dar mes galime pasėdėti gatvėje ir paplepėti. Viskas atrodo labai puikiai ir mes patenkinti rezultatais.“

Didžiulis šio projekto pliusas, kad kaimynai, kurie nebendravo dešimtis metų, galėjo susipažinti artimiau ir susidraugauti.

Jei jums irgi norisi pakeisti kokią nors vietą šalia namų, pakvieskite kaimynus, jūs ne tik sukursite grožį, bet ir puikiai pabendrausite!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353