Kai kalbama apie meilę, čia nėra jokių idealų ir trūkumų

383
Patinka? Duok Like!

Kai kalbama apie meilę, čia nėra jokių idealų ir trūkumų.  Yra ypatumai. Ir tu arba priimi tuos ypatumus žmoguje ir jie tau netgi teikia malonumą, arba ne. Beprasmiška bandyti perdaryti žmogų, jei jis ne tau skirtas., ne tavo.

Nėra blogų ar gerų, idealių išvis nėra. Yra ypatingi. Artimi savo dvasia, savo vidiniu pasauliu.

Ir jei žmogus būtent toks,tavo iki kaulų smegenų, tai tu jokiu būdu į nnieką kitą neiškeisi. Todėl, kad pasaulyje, galimas daiktas, yra ir geresnių už jį, bet tikrai ne tau. Juk tu žinai, kad tau reikalingas būtent tas žmogus, tu nori, kad jis būtų su tavimi visą laiką, nori dovanoti jam savo šilumą, netgi kartais susipykti su juo, susitaikyti.

Svarbiausia, kad su juo. Su ypatinguoju.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353