Jei jūs parodysite kam nors šiuos piešinius ir tvirtinsite, kad tai puikūs gyvų kačiukų portretai, iš jūsų, greičiausiai, pasijuoks. Bet tiesa yra tame, kad jos tikrai labai realistiškos.

Žinoma, jos šiek tiek abstrakčios, ir jums teks pasitelkti savo vaizduotę, bet jos tikrai artimesnės originalui, nei jūs manote.  Tai dailininko iš Brazilijos, vardu Geluas, paveikslai, kuris publikuoja savo siurrealistinius paveikslus Twitter‘io paskyroje. Paskyra vadinasi „Blogai nupieštos katės“. Kviečiame pažvelgti į kai kuriuos iš jo darbų.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353