Kačiukai dvyniai nepalieka vienas kito ir ieško namų iškart abiems

465
Patinka? Duok Like!

Šie du juodai balti kačiukai ne tik atrodo vienodi, bet jie dar ir labai prisirišę vienas prie kito. Gyvūnų teisių gynėjai iš Monrealio Kanadoje Chatons Orphelins Montréal sužinojo apie kačiukus, esančius kitame miesto gale – jų šeima negalėjo prižiūrėti kačiukų ir ieškojo šeimininkų internete.

„Mes norėjome įsitikinti, kad kačiukams niekas negresia ir jie paklius į gerus namus, pas atsakingus žmones“, – pasakojo gelbėtojai.

Gyvūnų gelbėtojų misija buvo patikėta Milenai ir Morin, savanoriams iš Chatons Orphelins Montréal. Atvykusios moterys rado du iš vados likusius kačiukus, paėmė juos ir pasiūlė šeimai padėti su mamos katės sterilizacija.


Kačiukus dvynukus pavadino Berliozu ir Šopenu, ir, po apsilankymo pas veterinarą, juodai balti kačiukai išvyko pas laikinus globėjus Emą ir Džo.
Labai greitai globėjai pastebėjo, kokie artimi vienas kitam šie broliukai. Jie visur eidavo abu, o dar – vienas kitą mėgdžiojo žaisdami.

„Dvyniai greitai priprato prie globėjų namų, ėmė dūkti ir lakstyti, – pasakoja gelbėtojai. – Jie labai panašūs, atskirti juos galima tik pagal iš balto „ūso“ Berliozo snukutyje“.

Abu kačiukai gali pasigirti puikiu kailiuku ir ilgais solidžiais ūsais.

Šopenas mažesnis ir labiau mėgsta pasilepinti. Jis glaudžiasi prie broliuko, kad šis apkabintų jį letenėlėmis, kai jie eina miegoti. Berliozas – energijos kamuoliukas. Jis sekioja viską, kas juda, ypač, jei tai pliušinis žaisliukas.

Jei jie nelaksto po kambarį, tada, greičiausiai, snaudžia vienas kito glėbyje.

Berliozas, katinėlis su baltu ūsu, savo žaisliukams yra reiklus ir pavydus. Jo stilius „kietas“, jis dažnai puola broliuką, tokiu būdu kviesdamas jį pažaisti. Šopenas nerūpestingas ir pastabus. Jam patinka žiūrėti, kaip broliukas dūksta, o po to jį mėgdžioti.

Jei kačiukus išnešti į skirtingus kambarius, jie nedelsiant ims ieškoti vienas kito ir be atvangos verks, kol nesusitiks. „Jie gali ilgai miauksėti – visą laiką, kol bus atskirti. Jie nepakenčia uždarų durų“.

Jei vienas iš jų užlipa į kačių lipynę, tai kitas nedelsiant seka jam iš paskos. Šeimininkai dažnai atranda juos pačioje lipynės viršūnėje, gulinčius vienas ant kito ir murkiančius.

Smalsiems dvynukams gera pas laikinus globėjus. Jie auga, lyg ant mielių, savaitė po savaitės. Ir dabar jie jau pasiruošė pereiti į nuolatinius namus.

„Berliozas ir Šopenas ieško šeimos, kuri juos įsivaikins iškart abu, nes išskirti jų negalima, – sako gelbėtojai, – idealiausia būtų, kad jų naujieji šeimininkai turėtų pakankamai laiko žaidimams su jais ir pakankamai laisvos vietos, kur kačiukai galėtų bėgioti“.

Broliukai-kačiukai laimingi, kad turi vienas kitą. Jiems patinka žaisti iki išsekimo, o paskui kartu ilsėtis ir lepintis.

Pasižiūrėkit į šauniuosius broliukus šiame mielame video:

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353