Jūs galvojote, kad esate panašus į tėtį? Klystate! Truputis faktų iš genetikos pasaulio

3923
Patinka? Duok Like!

GENETIKA (iš graikų genesis – kilmė), mokslas apie paveldimumo ir organizmų pasikeitimo dėsningumus tai štai:

– Intelektas neperisduoda iš tėvo sūnui. T.y. jeigu jūs genijus, tai jūsų sūnus nepaveldės 100 procentų jūsų genų.

– Idiotizmas nepersiduoda iš tėvo sūnui. Jeigu jūs visiškas kretinas, tai jūsų sūnus nebus toks pats idiotas, akip jūs (su kuo jus ir sveikiname).

– Intelektas iš tėvo gali persiduoti tik dukteriai. Ir tik pusė jo.

– Intelektą paveldėti vyras gali tik iš savo motinos, kurį jinai, savo ruožtu, paveldėjo iš savo tėvo.

– Genijų dukterys bus lygiai pusiau tiek protingos, kaip jū tėvai, bet jų sūnūs bus genijais. Jeigu dukterų tėvas kvailys, tai jos bus – lygiai pusiau tiek kvailos, kaip jų tėvai.

– Todėl genialių moterų beveik nėra, kaip ir nėra šimtaprocentinių moterų-idiočių. Užtai vyrų –genijų ir vyrų-kvailių labai daug. Iš čia ir nevykėlių chroniukų karta, vienišų motinų, o taip pat Nobelio premijos laureatų (beveik visi vyrai).

Išvados vyrams:

Norint prognozuoti savo sūnaus protinius gebėjimus, reikia žiūrėti į žmonos tėvo gebėjimus(jeigu jis akademikas, tavasis irgi bus juo).

Tavo duktė gaus pusę tavo proto. Bet ir pusę tavo debiliškumo. Pagal intelektą ji bus tau artimesnė. Jos sūnus gaus visus tavo protinius sugebėjimus. Nori protingos kartos – svajok apie dukterį.

Tavo protiniai sugebėjimai iš mamos, o tiksliau, iš senelio.

Išvados moterims:

Tavo sūnus pagal protą – tavo tėvo kopija, ir barti jį, kad jis toks, anoks, ne visai teisinga.
Tavo duktė pagal išsiauklėjimą bus kaip tu, bet pagal protą – kaip jos tėvas. Jos gi sūnūs bus tavo vyro proto kopijos.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353