Jums kažkas nepatinka?

645
Patinka? Duok Like!

Jums nepatinka, kaip aš statau automobilį, kokį sijoną užsisegu ir kaip dažausi? Jus erzina mano plaukų spalva, politinės pažiūros ir vaikų auklėjimo strategija? Mano pajamos, mano seksualinė orientacija ir talijos apimtis? Jūs negalite ramiai praeiti pro mano pofigizmą, nepamiršdami priminti, kad taip negalima! Sakote man pastabas dėl to, kad mano vaikai neatitinka jūsų lūkesčių, o mano šuo neturi gyventi mūsų kieme!

Judindami gumburius, jūs einate pas mane aiškintis santykių, sukurti konflikto, kuriame jūs visais būdais dominuosite, kabindami ant manęs, lyg svarmenis, savo pažiūras ir visa tai, kas jums nepatinka! Aš jau jaučiu kaip jūsų galvoje sukasi mintys, kurdamos amžiną nepasitenkinimo vėją, jos veržiasi link išėjimo, formuodamos ietį, kurią jūs norite mesti į mane, kartą ir visiems laikams sunaikindami mano norą jus prieštarauti!

Jūsų kumščiai suspausti! Jūs pasirengęs atsakyti! Jūs įsitikinęs, kad būtent dabar aš stosiu į kovotojo pozą ir imsiu atmušinėti jūsų smūgius! Ir mūsų barnis peraugs į konfliktą, audrą, viesulą! Į karą tarp namų ir kartų, bet ne!…

Ne, ne, ir dar karą, ne! Aš nesuteiksiu jums tokios galimybės. Kodėl? Ogi todėl, kad nervintis yra nesveika. Tai trumpina gyvenimą. Aš rūpinuosi jumis!

Aš su šypsena ramiai patrauksiu automobilį, jūs taip norėjote? Patrauksiu jums iš akių vaikus ir netgi užsisegsiu kitą sijoną! Pakeisiu savo politines pažiūras ir kitaip pasidažysiu!
Jūs patenkintas? Nė velnio! Jūs niekada nebūsite patenkintas! Nie-ka-da! Ir reikalas visai ne manyje, o jumyse! Netgi jei visi, kurie jus erzina, padarys viską, ką jūs norite, jūs vis tiek būsite nepatenkintas. Su iškreiptu veidu ir suspausta širdim, kaip ir jūsų kumščiai, jūs ieškosite visokio mėšlo, kuriuo esate pripildytas pats. Kitaip jūs negalite! Tas nepasitenkinimo mėšlas verda jumyse, sudarydamas siautėjančias dujas, kurie prašosi išleidžiami konflikto, riksmo, piktžodžiavimo forma. Ir primerkdamas savo akis jūs uostinėjate viską, kas jums nepatinka, kišate ten savo nosį ir varganą dūšelę, sukuriate konfliktą ir maitinatės ta energija, kad gyventumėt!

Bet juokingiausia tai, kad jus erzina viskas! Ir netgi jei išpildytume visus jūsų pageidavimus ir reikalavimus, jūs vis tek liksite nepatenkintas!
Ir todėl eikite jūs….! Ir atsiminkite, kiek jūs besispjaudytumėt nuodais, jūs man būsite tuščia vieta! Aš gyvensiu taip, kaip man atrodo! O ne jums!

Vasilisa Savickaja

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353