Jis parašė meilės laišką savo putlių formų žmonai, kuris sudrebino internetą

510
Patinka? Duok Like!

Moterys ir jų kūnai iki šiol lieka beveik svarbiausia tema visame pasaulyje. „Body Positive“ judėjimas jau seniai apėmė visas vakarų šalis: moterys ir vyrai vis drąsiau publikuoja savo bet kokių formų, dydžių ir spalvų kūnų nuotraukas, kad parodytų savęs priėmimo tokiu, koks yra, kelią, kad įrodytų, jog visi kūnai savaip gražūs.

Štai ir vienas vyras – rašytojas Robis Tripas nusprendė parašyti meilės laišką savo žmonai, kuri irgi mokosi mylėti save tokią, kokia ji yra. Pati Sara – sėkminga mados tinklaraštininkė. O jos vyro įrašas išplito kaip virusas.

„Aš myliu šią moterį ir putlias jos formas. Kai aš buvau paauglys, draugai dažnai juokėsi iš manęs, nes mane traukė putlutės merginos, kurias kiti vadino „apkūniomis“ ar net „storomis“.

Kai aš tapau vyru ir pradėjau domėtis tokiais reiškiniais kaip, pavyzdžiui, feminizmas, ir kaip žiniasklaida marginalizuoja moteris, pateikdama labai ribotus standartus (lieknos ir aukštos), aš supratau, kiek daug vyrų pasidavė tam melui.

Man nėra nieko seksualiau, nei moteris šalia manęs: pilni klubai, didelis užpakalis, mielos nedidelės raukšlelės. Jos formos ir dydis netiks Cosmopolitan viršeliui, tačiau jos puikiai tinka mano gyvenimui ir mano širdžiai. Man nėra nieko seksualiau už moterį, turinčią formas ir pasitikinčia savimi. Ši nuostabi mergina, kurią aš vedžiau, užpildo savimi kiekvieną savo džinsų centimetrą ir vis tiek ji man pati gražiausia.

Vaikinai, permąstykite tai, ką jums sako visuomenė, ko jūs turite norėti. Tikra moteris – ne
pornožvaigždė, ne manekenė su bikiniu ir ne filmo herojė. Ji tikra. Ji turi nuostabias strijas ant klubų ir mažas juokingas duobutes ant užpakalio.

Merginos, niekada neapgaudinėkite savęs manydamos, kad jūs turite atitikti kažkokius standartus, kad jus mylėtų ir vertintų. Yra vaikinas, kuris vertins jus tokią, kokia jūs esate, kuris mylės jus taip, kaip aš myliu savo Sarą“.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353