Ji pavogė vaikams 5 kiaušinius

533
Patinka? Duok Like!

Skurdas dažnai pastūmėja žmones beviltiškiems poelgiams. Todėl kai moteriai teko rinktis – pavogti ar leisti vaikams badauti, ji nesvyruodama pasirinko pirma. Ji paėmė vos 5 kiaušinius, tačiau tuoj pat buvo sugauta.

Kai konsteblis Viljamas Steisis atvyko į įvykio vietą ir išgirdo jos istoriją, jis jos pasigailėjo ir vietoj to, kad ją nubaustų, nusprendė padėti.

Misis Džonson augina 2 dukras, dukterėčias ir 2 anūkus nuo 1 iki 3 metų vos už 120 dolerių per mėnesį. Tačiau praeitą savaitę ją apvogė, ir šeima atsidūrė ant bado ribos. Šeštadienį jie buvo nevalgę jau dvi dienas, todėl moteris patraukė į parduotuvę, turėdama vos 1,25 dolerio, kad nupirktų kiaušinių.

Jos nusivylimui, kad nupirktų kiaušinių, jai pritrūko 50 centų, ir ji įsidėjo 5 kiaušinius į savo kišenes. Dar daugiau, jie iškart sudužo. „Aš nelabai geras vagis“,- pasakė misis Džonson.

Parduotuvės darbuotojai sustabdė ją, pamatę, kaip iš jos kišenių teka kiaušinių tryniai ir baltymai. Nelaimingoji iškart prisipažino, kad juos pavogė pamaitinti savo šeimai. Parduotuvė iškvietė policiją, bet kai atvažiavo pareigūnas Viljamas ir išgirdo jos istoriją, jis nusprendė jos neareštuoti. Ji karčiai apsiverkė.

Tačiau pareigūnas tiesiog nusprendė įsitikinti, kad jos istorija ne melas ir atvyko apžiūrėti jos namų. Pamatęs, kokiame skurde gyvena šeima, jis suprato, kad Džonson nemeluoja ir ji iš tiesų yra didelėje neviltyje.

Policininkas nupirko jai dėžutę kiaušinių, ir kai Džonson paklausė, kaip ji galėtų jam atsilyginti, jis tiesiog paprašė jos daugiau nevogti parduotuvėje. Prieš išvažiuodamas pareigūnas apkabino moterį ir šį momentą mobiliuoju telefonu įamžino Robertas Tripas, kuris patalpino jį Facebooke su haštagu „feelgoodstoryoftheday“.

Sekančią dieną Viljamas ir keli jo kolegos pasirodė moters namuose su dviem furgonais maisto jai ir jos šeimai. „Paskutinį kartą, kai aš mačiau šitiek maisto, man buvo 12 metų ir aš pasilikau su močiute“,- pasakė misis Džonson. „Aš verkiau visą dieną“.

To pasekoje pareigūnai nusprendė įkurti fondą Pirmojoje Liaudies Federalinėje kreditinėje sąjungoje, kad misis Džonson galėtų gauti aukas, kurios pradėjo eiti publikavus istoriją internete.

Policijos viršininkas Viljamsas pasakė, kad jam skambino iš visų Jungtinių Valstijų kampelių ir iš viso pasaulio su dėkingumu, ir pageidavimu išsiųsti misis Džonson pinigus, maistą ir drabužius.

„Ši moteris nebadaus“,- pasakė šefas.

Ką jūs manote apie šią istoriją?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353