Ji buvo pasiruošusi viskam, kad tik pagimdytų sveiką mažylį

230
Patinka? Duok Like!

Moteris atsisakė chemoterapijos ir atidavė gyvybę už savo vaiko gyvybę.

Ciu Juanjuan buvo labai graži mergina. Ji gyveno Kinijoje ir dirbo televizijoje. Likus 4 metams iki mirties mergina dalyvavo Čženčžou telekanalo konkurse ir tokiu būdu tapo žymi visoje šalyje. Tuo metu ji jau buvo ištekėjusi. Jos išrinktuoju tapo bendraklasis ir geriausias vaikystės draugas.

Kai pora sužinojo, kad turės vaiką, moteriai teko sunkus pasirinkimas: praeiti chemoterapijos kursą, kuris gali būti mirtinai pavojingas mažyliui, arba atidėti savo gydymą vėlesniam laikui, kad būtų tikrai įsitikinusi, kad jos vaikas ateis į pasaulį…

Jaunoji kinė pasirinko vaiką, nes labiausiai pasaulyje ji norėjo pagimdyti sveiką mažylį.

Tačiau mirtina liga ėmė greitai plisti po visą Ciu kūną, todėl 2014 metų rugsėjį ją hospitalizavo. Tą patį mėnesį moteris cezario pjūvio pagalba pagimdė mažylį, kurį po širdimi nešiojo vos 7 mėnesį. Naujagimis svėrė vos 1,36 kg.

Po laimingai pasibaigusio gimdymo jaunai mamai pašalino auglį ir skyrė 20 dienų trukmės
chemoterapiją. Tačiau gydytojų pastangos neatnešė laukiamų rezultatų. Gruodžio 10 26 metų Ciu Juanjuan mirė.

Jos sutuoktinis Čžan sako, kad dabar svarbiausi jo gyvenime yra jų vaikas ir Ciu šeima.

Jis tikisi, kad kiekvienas, sužinojęs tragišką jų istoriją, mintimis palaimins Juanjuan ir jų mažylį, o paskui tiesiog nusišypsos gyvenimui, kaip tai visada darydavo nuostabi jo mylimoji.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353