Iden Vud išpopuliarėjo iškart po to, kai jos mama Miki atvedė ją į vaikų grožio konkursą. Iden tada buvo vos 2 metai.

Mergaitė laimėjo konkursą, o paskui tapo tikra žvaigžde. Žiuri ne tik buvo sužavėta ja, bet ir pranašavo jai didingą ateitį modelių versle.

Tokia ateitis atėjo labai greitai. Iden mama buvo apsvaiginta dukters sėkmės ir nesustojo ties pasiektu. Apie tai liudija šimtai grožio konkursų, kuriuose dalyvavo jaunoji gražuolė.

Mergaitės mama kartais imdavosi griežtų metodų  ugdydama stropumą mergaitės charakteryje. Ji galėjo pasinaudoti diržu ir mokyti, kaip reikia elgtis stresinėse situacijose. Mergaitė jau priprato prie energetinių gėrimų.

Motina vertė vaiką juos gerti tam, kad ji daug šypsotųsi ir darytų tai, ką jai lieps. Dėl to Iden kentėjo galvos ir skrandžio skausmus.

Be to, Iden tekdavo valandomis nejudant sėdėti krėsle, kol kirpėjas burdavo prie jos šukuosenos. Vizitai į soliariumą jai buvo įprastas reiškinys.

Kai apie motinos išsišokimus sužinojo globos organai, jie bandė imtis priemonių ir padėti vaikui. Greičiausiai todėl mergaitė dingo nuo podiumų ir nesirodė tol, kol pati nenuspręs įeiti į modelių verslą. Per tą laiką Iden parašė knygą apie savo gyvenimą.

15 metų amžiaus ji grįžo į verslą su naujais užmojais. Jos su mama dabar planuoja atidaryti savo verslą vaikučiams. Be to, Iden dalyvauja mados pristatymuose ir fotosesijoje Niujorke.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353