Jei tu nelaikai savo vyriškio karaliumi, nesitikėk tapti jo karaliene!

1062
Patinka? Duok Like!

Lidočka peikė savąjį. Ir nevala, visas butas kojinėse, ir nevykėlis, atlyginimas keli šimtai dolerių! Nešvelnus, nedėmesingas, nedosnus. Trisdešimt su viršum, o jis vis dar samdomas…

Lida vijo suplėkusias virves iš žodžių, nesigėdindama perduoti jų draugėms. Poliravo vyrui smegenis. Vaikams nepamiršdavo užsiminti, koks jų tėtis ožys. Ji dramatiškai užversdavo akis, teatriškai užlauždavo rankas ir bet kuriuo patogiu atveju išrėždavo savo mėgstamiausią frazę:

„Geriausius metus tau paaukojau!“Tuomet jos veide atsirasdavo kraupi pasibjaurėjimo išraiška, nuo kurios mielasis susigūždavo, bejėgiškai nulenkęs galvą, ir išeidavo kuo toliau nuo namų.

O kartą išėjo ir negrįžo. Lidočka iš pradžių gūžtelėjo petukais – nelabai ir reikia! Po kurio laiko užgiedojo – supras ką prarado, grįš! O kai sužinojo, kad gyvena su kita, keikėsi kaip vežikas, paskui subliuško ir suprato, kad viena savo karalystėje, niekam nereikalinga liko.

O kadaise ištikimas Lidos vyras sutiko ne jaunesnę ar krūtingesnę, o paprastą savo amžiaus moterį, kuri ir skambiai juoktis galėjo, ir pasibarti išsijuosusi, ir kūkčiodama verkti, tačiau nuo Lidos ją skyrė viena detalė.

Ji į savo vyriškį žvelgė su susižavėjimu ir pagarba!  Ją žavėjo jo balsas, kalbos maniera, ir tai,kaip jis kojines išmėto, ir kaip parneša namo kelis šimtus dolerių. Ji žavėjosi išplauta lėkšte, atnešta ramune, ištiesta ranka ir paimtu krepšiu.

Vyriškis tokiame režime ištiesina pečius, jaučiasi reikalingas, reikšmingas. Ir mūsiškis pražydo. Alga padidėjo dešimtkart, pasikeitė pareigybė, kojinėms staiga atsirado vietos, o jo švelnumo pasirodo pakanka visam pasauliui.

O Lidočka po šiai dienai alkūnes graužia, suprasti negali, kaip ją, karalienę, iškeitė į prasčiokę?

Tik atsakymas paprastas – tu gali pyktis su savo vyriškiu ir taikytis, juoktis ir verkti, kaltinti ar glamonėti, bet tavo viduje turi būti begalinis susižavėjimo jausmas! Tas jausmas atvers naujas galimybes ir sustiprins geriausia, ką turi žmonija – meilę! O jei to susižavėjimo, paslėpto krūtinėje žybsinčia liepsna, nėra, tada kodėl tu su juo?

Vasilisa Savickaja

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353