Jei tau sunku, eik mažais žingsneliais

908
Patinka? Duok Like!

Kažkada močiutė patarė: „Jei tau sunku, eik mažais žingsneliais. Daryk tai, ką privalai daryti, po truputį, – paaiškino močiutė. – Nežiūrėk į ateitį. Negalvok netgi apie tai, kas nutiks rytoj. Išplauk indus. Iššluostyk dulkes. Parašyk laišką. Išvirk sriubą. Matai? Tu eini mažais žingsneliais. Žengei žingsnį, sustojai, atsipūtei, pagyrei save. Po to kitą. Po jo trečią. Pati nepamatysi, kaip tavo žingsniai taps platesni. Ateis laikas, kai tu galėsi jau galvoti apie rytojaus dieną be ašarų“.

Jelena Michalkova, „Senovinių raktų kambarys“

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353