Jaunikis pabėgo likus porai dienų iki vestuvių ir štai ką padarė nuotakos tėvai…

3862
Patinka? Duok Like!

Šios vestuvės baigėsi taip ir neprasidėjusios. Reakcija į tokį įvykių posūkį gali būti įvairi, tačiau nuotakos tėvai priėmė netikėtą sprendimą.

Kvin ir Lendonas pradėjo susitikinėti 2014 metais, o 2019 balandį įvyko sužadėtuvės. Įsimylėjėliai nusprendė susijungti santuokos saitais ir jau išrinko santuokos datą – tų metų spalio 17.

Jie užsisakė salę prabangiame viešbutyje, pakvietė 120 žmonių ir vestuvių organizavimui išleido apie 35 tūkstančius dolerių. Tačiau likus porai dienų iki sutuoktuvių įvyko kai kas netikėto – Lendonas nusprendė atšaukti vestuves ir „pabėgo“ nuo Kvin.

Po šeimyninio pasitarimo merginos šeima priėmė dar labiau stebinantį sprendimą. Dveinai neatšaukė užsakytos salės, o vietoje kviestinių svečių pakvietė vakarienės savo miesto benamius, vargingus ir stokojančius žmones. Toli gražu ne kiekvienam ateitų į galvą tokia idėja.

Vakarienės Kvin tėvai atėjo be dukters, kadangi merginai buvo per sunku po atšauktų vestuvių.

 

Visi atėję į iškilmių vietą buvo labai dėkingi Dveinų šeimai už jų gerumą.

 

Visiems svečiams buvo pasiūlyti kepsniai, bifšteksai, lašišos patiekalai, brangios salotos ir šventiniai desertai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353