Jauna pora po vestuvių apsigyveno oloje ir gyvena ten beveik 60 metų

382
Patinka? Duok Like!

Su mylimu žmogumi net ir palapinėje rojus. Na arba oloje.

Kinai sutuoktiniai Lian Czifu ir Li Suin kartu jau 60 metų. Jie susituokė 1960 m.

Jaunavedžiai tada neturėjo jokio turto. Pinigų nepakako ne tik namo įsigijimui, bet net mažo kambarėlio nuomai. Todėl jie nusprendė susukti šeimos lizdą oloje.

Po akmeniniais skliautais sutuoktiniai pasidarė miegamąjį, virtuvę ir svetainę. Su laiku atsirado nedidelis ūkis.

Jie įsigijo vištų ir kiaulių. Buvo ir šunų. Pagrinde maitinosi vaisiais ir daržovėmis. Rūbus ir kitus būtinus daiktus jie mainydavo gretimame kaime į kiaušinius ar mėsą.

Atsiskyrėliams sutuoktiniams gimė 4 vaikai. Gimdymus priėmė pats Lian. Kai sūnūs ir dukros užaugo, persikėlė gyventi į miestą, o jų tėvai ir toliau liko oloje.

Provincijos vadovybė apie sutuoktinius sužinojo visai neseniai. Apie juos pradėjo rašyti vietinė žiniasklaida. Nusenusiems Lian ir Li pasiūlė butą tame mieste, kur gyvena vaikai.

Tačiau 86 metų vyras ir jo 81-erių žmona atsisakė. Jie sako, kad per tiek dešimtmečių priprato gyventi oloje. Jiems patinka tyla ir vienuma. Todėl jie nenori griauti šios idilės.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353