Jauna mama nupirko benamiui maisto. Po valandos jis ištiesė jai suglamžytą raštelį, kurio turinys sujaudino mane iki ašarų…

800
Patinka? Duok Like!

Niekada nežinai, ką tau atneš ši diena.

Jauna mama ir studentė Keisi Fišer iš JAV užbėgo į barą greitai išgerti kavos prieš mokslus.

Tačiau pakeliui sutikusi benamį, ji, pati to nesuvokdama, pakeitė ne vieną gyvenimą:

„Šiandien pakeliui į Dunkin Donuts mačiau benamį. Jis stovėjo ant kelio ir dainavo, rinkdamas pinigus. Paskui kartu su manimi užėjo į Dunkin. Aš bandžiau jį užkalbinti, kol jis skaičiavo savo smulkius, tačiau jam aiškiai nesinorėjo plepėti su manimi. Monetų jis surinko vos dolerį, taigi, aš nupirkau jam kavos su riestainiu ir atsisėdau šalia.

Jis man daug visko papasakojo. Kaip, pavyzdžiui, žmonės dažnai žiauriai su juo elgiasi. Tiesiog todėl, kad jis benamis. Narkotikai pavertė jį žmogumi, kurio jis dabar nekenčia, jo mama mirė nuo vėžio, tėvo jis niekada nepažinojo. 
Jis visada norėjo, kad jo mama juo didžiuotųsi. Taip porą valandų (netikėtai man) mes praleidome, kalbėdamiesi giliomis temomis.

Šis nuostabus žmogus vardu Krisas. Jis vienas sąžiningiausių ir nuoširdžiausių žmonių iš visų, kuriuos aš sutikau. Kai aš galiausiai susiruošiau į univerą, Krisas paprašė manęs truputį palaukti – jis norėjo kažką man parašyti. Krisas parašė kelis žodžius ant Donuts čekio, atsiprašė už braižą, nusišypsojo ir išėjo. Aš pradėjau skaityti... „Šiandien aš norėjau nusižudyti. Tačiau dėl tavęs aš to nedarysiu. Ačiū tau, gerasis žmogau“.

Neįtikėtina, kaip vos keli geri žodžiai gali pakeisti žmogaus gyvenimą. Visada atmink tai ateityje, kai norėsi būti grubus su kažkuo. Žodžiai žudo, bet ir gydo. Pasidalink šia nuostabia istorija su savo draugais!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353