Jau nebemadinga: 7 pasenusio interjero, kuris atrodo neskoningai, požymiai

1072
Patinka? Duok Like!

Kiekvienas, darantis remontą, nori pamatyti savo būstą maksimaliai patogų ir madingą. Tačiau daugeliu atvejų taip būna tik svajonėse. Kai ateina metas pačiam procesui, mes pasimetame. 2000-aisiais prisižiūrėję „Butų klausimo“, kuris tada buvo populiarumo pike, mes imamės pritaikyti viską, kas mums tada patiko. Ir dizaineriai su ašaromis akyse pagal kliento pageidavimą eskizuose piešia milžiniškas spintas stumdomomis durimis, ilgus baro stalus iš marmuro ir daugiaaukštes lubas su apšvietimu.

O dabar madoje paprastumas ir ekologiškumas. Mes paruošėme jums 7 dizaino tendencijas, kurios jau paseno. „O kas vietoje jų?“- paklausite jūs. Mes atsakysime, kad alternatyvą irgi paruošėme.

Pusapvalė dušo kabina su padėklu.

Pusapvalė dušo kabina su giliu padėklu ir dešimtimi nereikalingų funkcijų, kurią sunku prižiūrėti, seniai išėjo iš mados. Dabar populiarios konstrukcijos su stiklinėmis pertvaromis (nebūtinai skaidriomis). Jos leidžia taupyti erdvę, jas patogu plauti ir jos atrodo pakankamai stilingai.

Sekcija su ertme televizoriui.

Jei jūsų kambarys nedidelis, jame neturi būti sekcijos. Ji per daug griozdiška ir vizualiai mažina erdvę. Kad padarytumėte interjerą funkcionaliu ir erdviu, geriau pakabinkite lentynas ir nedarykite ertmės televizoriui.

Daugiaaukštės lubos su apšvietimu.

Vienas populiariausių 2000-ųjų dizaino sprendimų buvo daugiaaukštės lubos su apšvietimu. O dabar visi teikia pirmenybę paprastoms baltoms. Jei jūs manote, kad tai pernelyg nuobodu, tada įsigykite įdomų šviestuvą.

Arkos.

Nesvarbu, arka iš gipsokartono ar betono, šiuolaikiniame interjere ji atrodo nevykusiai. Toks architektūrinis sprendimas neturi jokio funkcionalumo, o tik mažina erdvę.

Dideli kambariniai augalai ir dekoratyviniai medžiai.

Kambariniai augalai – puikus dekoro elementas. Tačiau daugeliui šiuolaikinių kompaktiškų būstų labiau tinka maži vazonai. Dar geriau, jei jūs pasodinsite žalumynus, kuriuos paskui bus galima naudoti: baziliką, mėtą, peletrūną. O štai milžiniškiems medžiams vieta biuruose, mokyklose ir poliklinikose. Ten erdvės daugiau, ir jie vizualiai atrodo geriau. Todėl jei jūs turite tokių egzempliorių, galite nunešti juos į darbą.

Fototapetai.

Fototapetai gali būti stilingu dekoro elementu, tik tam jie turi būti abstraktūs. Gerus egzempliorius tikrai sunku rasti. Kalnai, upės, Niujorko vaizdas – praeitas amžius. Vietoje jo apipavidalinkite sieną dekoratyviniu tinku, vienspalviais tapetais ar plokštėmis.

Prabangios užuolaidos.

Įsivaizduokite, kad jūs baigėte remontą, atėjo laikas rinktis užuolaidas. Kokias imam? Su lambrekenais? Va ir ne. Šiandien tokį dekoro elementą galima sulyginti su kilimu ant sienos, kurio mes net neminime. Žinoma, jei jūsų namas didžiulis, galima pabandyti jas derinti prie interjero, ir tai rezultatas ne visada gaunasi geras. Bet jei mes įrenginėjame butą, tada tik žaliuzės ir lengvos užuolaidos.

Kai sekantį kartą darysite remontą, nepasikliaukite tik savo skoniu. Pavartykite specializuotus žurnalus, pasitarkite su dizaineriu, dar kartą peržiūrėkite mūsų straipsnį. Bet atminkite – svarbiausia, kad patiktų jums!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353