Jai prognozavo vos 5 metus gyvenimo, tačiau medicinos sesuo suteikė vilties visam gyvenimui

229
Patinka? Duok Like!

Liz Braun 14 metų netikėtai paralyžiavo. Ji pateko į ligoninę ir jai rado vėžį stubure, situacija buvo tokia užleista, kad gydytojai jai davė vos 5 metus gyvenimo.

Visą laiką ligoninėje ji leisdavo su medicinos sesele Debi Bai. Ji visą šį laiką buvo šalia ir nuolat tikino ją, kad viskas bus gerai.

Laimei, greitai ji stebuklingai pasitaisė. Po 30 metų mergina atsitiktinai rado archyvinę nuotrauką su Debi ir nusprendė rasti ją. Jai pavyko, jų susitikimas buvo labai emocingas. Juk Debi iškart prisiminė ją, kai tik pamatė po šitiek metų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353