Paveiksle pavaizduotas legendinis momentas: po potvynio žmonės išeina iš slėptuvių pasižiūrėti į sugriautus pastatus ir ieškoti gyvųjų. Pamatė lopšį, vandens nuneštą ir prispaustą prie dambos – lopšyje, nuo krašto ant krašto, kaip išprotėjęs, šokinėjo katinas. Visi suprato, kad naujagimis negalėjo išgyventi – bet buvo nuspręsta išgelbėti katiną. Koks gi buvo visų nustebimas, kai lopšyje atrado taikiai miegantį (!) naujagimį – o katinas šokinėjo nuo vieno lopšio krašto ant kito, kad palaikytų lygsvarą ir vanduo nepatektų į vidų, kad vaikelis liktų sausas ir net neprabustų tarp siaučiančių bangų.

Dailininkas Lourensas Alma-Tadema „Potvynis Bisbose,1421“

 

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353