Istorija apie tai, kodėl neverta apgaudinėti žmonų

1066
Patinka? Duok Like!

Visi žino, kad moterų intuicija išvystyta puikiai, ir jos labai greit atpažįsta melą. Vyrams šioje srityje kur kas sunkiau. Jie negali taip puikiai išanalizuoti, meluoja moteris, ar ne.

Jei jūs manote, kad galėjote apgauti moterį, tai žinokite, kad tai yra ne taip. Ji visada žino, tik maksimaliai slepia, kad žino apie jūsų melą. O jeigu moteris ir neperprato jūsų melo, ji vis tiek bet kokiais būdais sužinos, meluojate jūs ar ne.

Paskaitykite šią istoriją ir jūs žinosite, kad mes jums sakome tiesą.

Kartą vyras paskambino žmonai ir pranešė, kad jis septynioms dienoms vyksta į Kiniją su viršininku, kad su juo nueitų į žvejybą. Už šią kelionę vyras buvo paaukštintas pareigose. Taip pat jis paprašė žmonos supakuoti į lagaminą jo mėgstamą pižamą.

Žmona iškart suprato, kad vyras jai meluoja. Bet ji vis tiek nusprendė nerodyti, kad ji suprato, ir padarė viską taip, kaip jis prašė. Greit vyras išvyko žvejoti į Kiniją. Jis grįžo, kaip ir žadėjo, po septynių dienų. Kai grįžo iš kelionė, jis pranešė žmonai:

– Aš puikiai praleidau laiką su viršininku. Manau, kad mane būtinai paaukštins pareigose.

– Ir kiek gi žuvų pagavote?

– Tai, pagavau vieną didelę žuvį

– Ir kokią gi žuvį tu pagavai?

– Didžiulę lašišą! Beje, kodėl gi tu man taip ir neįdėjai mano mylimos mėlynos pižamos?

— Aš įdėjau į skyrelį su kabliukais. Štai taip vyras nuvažiavo į žvejybą, o kabliukų taip nė karto neišsiėmė kabliukų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353