Išsirink vieną runą ir sužinok ateitį artimiausiam mėnesiui

3454
Patinka? Duok Like!

Paprastas testas artimiausiai ateičiai: reikia pasirinkti – kokia runa dabar tau labiausiai patinka. Ši runa papasakos apie tai, kas visai greitai su tavim nutiks.

1 runa – Inguz

Tavo gyvenime baigiasi labai svarbus etapas. Tu skini savo darbo vaisius, ir jie nuostabūs. Lauk svarių rezultatų šį mėnesį.

Runa simbolizuoja turtą, klestėjimą, sėkmę ir pakilimą gyvenimo viršūnėje. Tau pavyks realizuoti savo tikslą. O sėkmė, kurią tu pasieksi, viršys visus tavo lūkesčius.

2 runa – Teivaz

Tai judėjimo ir tikslo pasiekimo simbolis. Tu kol kas negavai ko nori. Tačiau permainos jau ne už kalnų. Jos įvyks labai greitai. Ir tu būsi tiesiog apstulbinta to, kas nutiks.

Tačiau sunkumų nugalėjimas nebus pats lengviausias. Tau teks įdėti pastangų, valios jėgų ir ir tvirtai laikytis savo, nesulinkti po situacijos priespauda. Jei elgsiesi kaip karys, tau viskas pavyks.

3 runa – Raido

Tu – labai harmoninga asmenybė. Runa pranašauja puikią ne tik fizinio kūno sveikatą, bet ir mentalinio, dvasinio.

Visi negera linkintys pasitrauks tavo kelyje į sėkmę. Mėnuo bus sėkmingas. Jei tu įdėsi truputį pastangų, tai įgyvendinsi savo svajonę. Jei tu nori uždirbti pinigų, tai gausi sumą, kurios tikiesi.

4 runa – Dagaz

Runa pranašauja daug džiaugsmo ir linksmybių artimiausioje ateityje. Tu priartėsi prie kažkokio reikalo baigiamojo etapo. Ir gausi honorarus už atliktą darbą. Runa pranašauja materialinį apdovanojimą.

Taip pat įvyks materialinio statuso pakilimas ir kardinalūs gyvenimo pokyčiai. Viskas dabar bus kitaip. Tokiam gyvenimui tu net nesirengei.

5 runa – Jera

Tai garbingumo ir teisingumo runa. Visi gaus pagal nuopelnus. Jei tu padarei kažką negero ir jautiesi kalta, tai ateitis tau pranašauja atsilyginti šimteriopai. Jeigu tu pati nukentėjai nuo neteisybės, tai tavo skriaudiką nubaus gyvenimas, o tavo žala bus atlyginta.

6 runa – Algiz

Ši runa reiškia naują pažintį. Bet ji bus nepaprasta – tai susitikimas su labai įtakingu žmogumi, kuris taps tavo globėju. Tarp jūsų užsimegs tvirta ir tyra draugystė. Tu visada galėsi pasikliauti šio žmogaus pagalba.

Ateinantį mėnesį tavo ateitis bus lengva ir maloni, tu gausi galingą saugotoją nuo nemalonumų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353