Išsekusi katė bėgiojo paskui žmones, bandydama kniaukti, bet tam ji neturėjo jėgų

591
Patinka? Duok Like!

Katė, kuri nepraleido nė vieno pro šalį einančio žmogaus, buvo nedidelio ir lieso kūno sudėjimo, buvo nedidelio ir lieso kūno sudėjimo, didelėmis akimis. Ji bandė kniaukti, kad pritrauktų daugiau dėmesio, tačiau jai nieko neišėjo. Neabejingi žmonės atnešė jai maisto, tačiau pagrinde visi ėjo pro šalį. Tačiau katė vis tiek žvilgčiojo kiekvienam praeiviui į akis.

Katę išgelbėjo savanoriai iš gyvūnų prieglaudos, kuri vadinasi „Namelis“. Dėl to, kad joje nebuvo vietų, jai nupirko narvą. Katės tai visiškai nesutrikdė. Ji buvo laiminga, kad ją paėmė iš gatvės.

Baltai kaip sniegas katytei davė Barbės vardą. Pirmiausia ją nuvežė į veterinarijos kliniką apžiūrai.

Pasirodo, gyvūnas turėjo gerybinį auglį, kuris reikalavo skubaus įsikišimo.

Gydymas buvo ilgas. Katė labai sunkiai pakėlė injekcijas ir lašines, todėl visada džiaugėsi, kai ją lankydavo.

Pasveikusi Barbė pavirto tikra gražuole didelėmis žydromis akimis.

Sekantis žingsnis – šeimininkės paieška. Katę panoro pasiimti Archangelsko gyventoja. Pažymėsime, kad katė buvo Volgogrado miesto prieglaudoje.

Tačiau neabejingų žmonių dėka gyvūną pavyko pervežti į kitą miestą ir ji susitiko su savo šeimininke, vardu Irina. Mergina iškart pamilo Barbę.

Irina negali suprasti, kaip tokia švelni, draugiška ir paklusni katė galėjo atsidurti gatvėje. Ji nė per žingsnį nesitraukia nuo savo šeimininkės, švelniai murkdama.

Norisi padėkoti visiems žmonėms, kurių dėka katė galėjo rasti mylinčią šeimą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353