Išrinkite tai, ką pamatėte pirmiausia, kad suprastumėte, kaip jūs naudojate savo energiją.

486
Patinka? Duok Like!

Bokso pirštinės. Jūs renkate ir naudojate savo energiją trumpomis porcijomis. Kai jūs jaučiate savyje „įkrovą“, tai renkatės naudoti ją nedelsiant. Jūs nesiekiate ilgai laikyti idėjų galvoje, o bandote realizuoti jas.

Raumeningos rankos. Jūs galite kaupti energiją ilgą laiką. Jums reikia apgalvoti ir išanalizuoti visus variantus, kuriuos jūs turite, prieš priimant sprendimus. Jūs galite ilgai didinti resursus, o paskui vienu mostu sukurti kažką neįtikėtino.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353