Velso gyventojas pateko į maksimaliai keistą situaciją. 40-metis Polas Šoproni štai jau keletą metų bandė įkalbėti savo širdies damą tekėti už jo.

Jos vardas Ališa Pilava.

Ko tik jis nedarė per pastaruosius 2 metus. Jis bandė laimę po 30 kartų per dieną. Net buvo, kad jis stovėjo su lentele „Ar tekėsi už manęs?“ kai ji važiavo pro šalį. Ališa jau du kartus buvo ištekėjusi, o ir užimta ji moteris: mokosi personalo valdymo specialybės, o dar ji turi du padangų montavimo servisus. Bet atėjo diena, kai viskas apsivertė aukštyn kojomis.

Polas buvo pakviestas į draugų vestuves kaip pabrolys.

Jis buvo visiškai įsitikinęs, kad atėjo į savo draugų Kevino ir Haidės santuokos įžadų atnaujinimo ceremoniją, bet kažkas pakrypo visai ne pagal planą.

Ir štai staiga su balta suknele pasirodė Ališa.

Vienu momentu nuotaka uždainavo grupės Motown dainą „It Should’ve Been Me“ („Tai neturėjau būti aš“), o paskui priklaupė ant kelio prieš Polą.

„Tu tekėsi už manęs?“ – paklausė Ališa Polo.

Vyriškis sutriko. Jis atsakė „ne“ ir išbėgo. Pasimetimą galima suprasti, jis atėjo sutuokti draugų, o vestuvės pasirodė padirbtos, o dar ir toks netikėtas pasiūlymas. Viskas galėjo ir baigtis, bet jis suvokė situaciją, grįžo, pabučiavo Ališą ir sutiko. 

Polas buvo laimingas, juk jis tiek bandė!

Jis netikėjo, kad jo nuotakai pavyko visa tai prasukti. O ką, stipri moteris nepasiduoda įkalbinėjimams ir pati sprendžia, kada jai tekėti. Laimės jų porai!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353