Interneto vartotojus sužavėjusi neįprasta ir ryški pora

498
Patinka? Duok Like!

Sakoma, kad meilei nesvarbu amžius. Ir dar reikėtų pridurti, kad neįmanoma suprasti, paaiškinti meilės. Mylimi būna ir negražūs, ir pikčiurnos ir keistuoliai…

Džeimsas Remsič – buvęs karys. Žino, kas yra Irakas. Dirbo ir Kuveite. Bet atsitiko nelaimė: neteko kojos. Bėda. Kaip nepanirti į depresiją?

Bet jis ištvėrė! Grįžęs namo į JAV, praėjo aktyvų reabilitacijos kursą. Ėmė sportuoti. Surado naują pomėgį – tatuiruotes.

Su kokiu užsidegimu vis to ėmėsi, matoma nuotraukose.

Po to buvęs karys dalyvavo gan neįprastoje fotosesijoje. Netrukus jis tapo  populiarus.

Dabar Džeimsas – žinomas modelis, tinklaraštininkas ir … paprasčiausiai laimingas žmogus.

Jam pasisekė – jis sutiko merginą vardu Heidi, kuriai buvo nesvarbu tai, kad Remsič neįgalus. Jie įsimylėjo vienas kitą ir netrukus jis paprašė jos rankos.

Pora atrodo tikrai laiminga. Įsitikinkite tuo, apsilankę Instagrame, apžiūrėkite šaunaus kario ir tikro vyro Džeimso Resičo ir Heidi nuotraukas.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353