Mes kruopščiai saugome vaikystės fotografijas albumuose ir laikas nuo laiko pasiimame juos, kad parodytume giminaičiams arba patys prisimintume senus laikus. Kai kas sugalvojo šioms nuotraukoms įdomesnį pritaikymą – pakartoti jas po daugelio metų. Interneto naudotojai draugiškai pasičiupo šią klasišką idėją ir susitinka su savo vaikystės draugais bei susirenka visa šeima, rengdami linksmas fotosesijas. Siūlome jums pažvelgti į jų triūso rezultatus!

1993 ir 2019 m.

Maždaug po 22 m.

Atkartojo seną fotografiją.

Dartas visiškai nepasikeitė.

Mano pusbroliai visiškai nepasikeitė.

Atkūrė vaikišką fotografiją.

Sveikinimai iš 90-ųjų.

Vienas prie vieno.

27 m skirtumas.

Geriausi draugai.

Vis tokios pat besišypsančios mergiotės.

O kas čia pas mus toks gražus!

Po 30 metų.

Neseniai pakartojome šitą 15-os metų fotografiją.

Prieš 16 metų džinsai buvo madoje.

Truputį paaugo.

Aš ir mano dvynė sesuo pakartojome vaikišką fotografiją.

Mes padarėme šią nuotrauką tėvo dienai.

Reti susitikimai.

Draugai nusprendė susitikti.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353