Indijoje savanoriai išgelbėjo 36 šunis, kuriuos norėta atiduoti restoranams maisto gamybai

398
Patinka? Duok Like!

Žinomas toks faktas, kad Pietų Korėjoje ir kai kurios Kinijos srityse maistui naudojama šuns mėsa.  Tokia pati tradicija gyvuoja ir Indijoje, nors oficialiai, valgyti šunieną, uždrausta. Bet tai nesustabdo daugelio verteivų.

Neįmano suskaičiuoti, kiek šunų kasmet suvalgoma Indijoje. Tačiau vietiniai gyvūnų teisių gynėjai tvirtina, kad apie 30 tūkstančių šunų per metus tampa kieno nors pietumis. Šuniena prekiaujantys verteivos nesibodi net vogti naminių augintinių iš šeimininkų.

Šunų mėsą, dėl draudimų, parduoda kaip jautieną. Net nėra kalbos apie jokį gerą šunų laikymą, jų apsaugojimą nuo alkio ir troškulio. O kai ateina laikas, juos tiesiog uždažo pagaliais.

Neseniai gyvūnų apsaugos savanoriai išgelbėjo 36 šunelių gyvybę. Jie visi buvo pagauti, sukišti į maišus, o maišai užrišti. Juos buvo ruošiamasi sunkvežimiu nuvežti į šunų fermą, kur gyvūnai turėjo baisiose sąlygose laukti savo mirties.

Sunkvežimio vairuotojas lyg niekur nieko, dar kreipėsi į teismą. Atseit, šunys priklauso jam, o gyvūnų gynėjai jį užpuolė ir atėmė jo nuosavybę. Tačiau teismas įžvelgė, kad šunys buvo veisiami būtent mėsai. Todėl vairuotojo ieškinys nebuvo patenkintas.

Tebūnie tai ir maža, bet pergalė. Dabar šuneliai yra prieglaudose. Jais rūpinasi veterinarai ir savanoriai, neabejingi šunų likimui. Daugelis iš šunų patyrė šoką ir jiems reikalinga reabilitacija

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353