Haskis aiškina šeimininkei, kad bardakas pats pasidarė, o šuniukas čia visai nekaltas!

958
Patinka? Duok Like!

Šunys – tai nuostabūs gyvūnai, apie kuriuos galima kalbėti be galo.

Kiekvienas keturkojo šeimininkas puikiai žino, kokie išdykę jie kartais gali būti. Juk kol šuniukas dar visai mažas, jis labai mėgsta žaisti ir išdykauti. Jis nori viską ragauti, sužinoti skonį. Kaip ir vaikai. Šuniukai kol kas nesupranta, kad kai kuriuos dalykus daryti draudžiama.

O kol šeimininkai nespėjo išaiškinti augintiniams „Kas yra gerai, ir kas negerai“, jie turi kentėti. Beveik kasdien šuneliai tai pagraužia avalynės, tai sudaužo gėlių vazoną, tai drabužius sugadina, arba patalynę sujaukia.

Šuniukų šeimininkai labai greitai supranta, kad tokius dalykus, kaip telefonas, planšetė ar pultas geriausia paslėpti kuo toliau. Kitaip teks juos traukti iš augintinio ilčių. Kiekvienas šuniuko šeimininkas bent kartą yra su tuo susidūręs.

Štai ir šio filmuko herojė, kalytė, vardu Juta, haskių veislės. Ir jos su šeimininke atsidūrė būtent tokioje situacijoje. Haskiai išsiskiria grožiu ir ypatingu protingumu. O dar jie turi stebėtiną sugebėjimą -moka „kalbėti“.

Ši mergytė šiek tiek užsižaidė. Galiausiai, televizoriaus pultas tapo nebenaudotinas. Juta jį sugraužė.

Šeimininkė, žinoma, nepatenkinta šunelio žaidimais. Ji pradeda barti Jutą už betvarkę ir sugadintus daiktus. Tik pažvelkite, šuo ne tik atrodo kaltas, bet ir pradėjo dialogą su savo šeimininke.

Juta savo kaltės nepripažįsta ir bando įrodyti, kad betvarkė pati savaime pasidarė. O ir pultą sugraužė visai ne ji. Viskas jau taip ir buvo, kai Juta atėjo į kambarį.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353